ויצא יעקב: מי יקבל את מכונית ה-ב.מ.וו של ליצמן?

ויצא יעקב: לאחר צאתו של סגן שר הבריאות יעקב ליצמן ממשרד הבריאות, בחניון המשרד עומדת מכונית ב-מ-וו 528 חדשה ומפוארת כשהיא מיותמת כבר חודש ימים.

המכונית נרכשה על חשבון משלם המסים, והיא יושבת כבר חודש ימים בחניון משרד הבריאות, זאת בשל העובדה כי השרה החדשה, יעל גרמן, מסרבת לנהוג ברכב שנרכש עבור ח”כ יעקב ליצמן, סגן השר היוצא.

הבוקר פורסם ב”ידיעות אחרונות” כי ליצמן הקושי הספיק ליהנות מהרכב המפואר – חודשיים בלבד. כעת, מסרבת גרמן ל”ירושה”, והיא החליטה, בניגוד לנהלים המקובלים במנהל הרכבה הממשלתי, שלא לקבלו לידיה.

על פי ההסכמים הקואליציוניים בממשלה הקודמת, ליצמן היה זכאי למכונית והוא הגיש את הבקשה לקבל את הרכב לאחר שרכבו הקודם עבר תאונה והושבת. כזכור, בשעתו אנשי האוצר תהו מדוע לא יוכל להמשיך לנהוג ברכב זול יותר, עד הבחירות.

ממשרד האוצר נמסר בתגובה בשם מנהל הרכב הממשלתי, כי עד לאישור תקציב 2013 לא מתבצעת כל רכישה של כלי רכב, ובכלל זה לנושאי משרות שלטוניות. “עד לרכישה העתידית נוסעים השרים בצי הרכב הקיים, ולא מעט מהם נוסעים כעת ברכבם הפרטי. כל רכב המיועד לשרים שלא ייעשה בו שימוש על ידי נושא המשרה יועבר לבעל תפקיד אחר הזכאי לכך”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.