ועידת העסקים של בית שמש: 150 אנשי עסקים וראש עיר אחד

בסימן “עסקים קטנים מעוררי השראה” השתתפו מעל 150 בעלי ובעלות עסקים חרדים בועידת רמת בית שמש לעסקים שנערכה היום (יום שני) ברמת בית שמש.

בועידה שנערכה זו הפעם השנייה, עלה על סדר היום, מקומם של עסקים קטנים ומקומיים במגזר החרדי, נכחו כאמור מעל 150 משתתפים בעלי ובעלות עסקים מרמת בית שמש והאזור שבאו לקבל כלים מקצועיים לקידום העסק וכן להביע אמירה על כך שברמת בית שמש יש קהילת עסקים חשובה שנמצאת בצמיחה מתמדת..

“אנו חייבים להגדיל את היכולות של הרשויות לסייע לכם בעלי העסקים הקטנים”, כך ראש עיריית בית שמש הרב משה אבוטבול שהיה אורח הועידה והעלה על נס את החשיבות שיש בועידה מסוג זה המחזקת את קהילת העסקים המקומית.

משתתפי הועידה נהנו מהרצאות מקצועיות בתחומי ניהול ושיווק העסק עם דגש על רעיונות מעשיים..

את הועידה הנחה ירוחם אסטריכר יוזם ומפיק האירוע, שעוסק בייעוץ וליווי לעסקים קטנים.

האירוע בשיתוף גופים שונים וביניהם עיריית בית שמש, תאגיד המים מי שמש, חברת מלט הר טוב, המעוף-הסוכנות לעסקים קטנים של משרד הכלכלה  וגופים עסקיים נוספים הרואים חשיבות רבה בביסוס הקהילה העסקית בעיר.

בין אורחי הועידה היה יצחק אופנר מנהל סניף ירושלים של המעוף – מערך השטח של הסוכנות לעסקים קטנים במשרד הכלכלה שסקר את פעילות מעוף בבית שמש.

ירון קפלן מנהל מפעל נשר הר טוב דיבר על עניין המחויבות החברתית של החברה לעידוד יזמות חברתית בתחומים שונים.

יהושע הס ריתק את הקהל בהרצאה על שיווק בתוך הקהילה כאשר הוא נותן רעיונות וכלים מעשיים לבעלי העסקים.

המנצח רוני פורת הלהיב את המשתתפים בהרצאה על ניהול מנצח תוך שהוא משלב יצירות מוזיקליות בניצוחו.

במהלך הועיד התקיים פאנל בעליי עסקים מעוררי השראה, את הפאנל הנחה איש התקשורת ישורון תורג’מן, הפאנל נתן הזדמנות להציג בעלי עסקים מקומיים שהם אנשים מתוך הקהילה והגיעו להתלחה מלמטה בעבודה מאומצת והתמדה רבה.

במקביל לועידה התקיימה תערוכה עסקית של מגוון גופים ועסקים אשר הביעו עניין ואמון בקהילת העסקים המקומית של רמת בית שמש.

לסיום האירוע נערכה הגרלה נושאית פרסים יקרי ערך.

המשתפים בועידה הביעו סיפוק רב מהיוזמה וספרו שקיבלו כלים חשובים שיהפכו אותם לבעלי עסקים טובים יותר אבל הבשורה החשובה היא האמירה שיש עסקים בבית שמש וחשוב לטפח את קהילת העסקים הזו.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.