זעם בליכוד על נתניהו: “לא ייתכן שאנחנו לא מעודכנים”

ישיבת סיעה סוערת של חברי הליכוד כשמרבית הח”כים זעמו על כך שלא עודכנו בהחלטה של נתניהו להציע את הדיל מול הקואליציה תמיכה בהארכת הוראת השעה בתמורה להעברת חוק יסוד ההגירה.

ישיבת סיעה סוערת של חברי הליכוד כשמרבית הח”כים זעמו על כך שלא עודכנו בהחלטה של נתניהו להציע את הדיל מול הקואליציה תמיכה בהארכת הוראת השעה בתמורה להעברת חוק יסוד ההגירה.

השרה ‏רגב אמרה: למה צריכים לעשות את זה? סיכמנו שלא הולכים על זה. קודם כל מצביעים נגד. מה עשינו בזה שאנחנו סטייקוביץ’?

נתניהו: מבין את הכעס

רגב לזעמה על ה”שיימינג” הפומבי שנעשה לה לאחר שנעדרה מהצבעה במליאה: “זה חמור מאוד שנוזפים בי באתר הרשמי של הליכוד”.

בהצהרה שמסר בצהריים תקף השר לפיד את ראש האופוזיציה: “לפני שלושה שבועות עוד הייתי ראש האופוזיציה. בכל התקופה שלי בתפקיד הזה היה לי עקרון אחד: להיות אופוזיציה לממשלה, לא להיות אופוזיציה למדינה. האופוזיציה החדשה הופכת להיות אופוזיציה למדינת ישראל. השבוע היא הפיצה שמועות זדוניות, כאילו מבטלים את ההכרה האמריקאית ברמת הגולן. זה שקר”.

“האופוזיציה טענה טענה שקרית וחסרת אחריות שאני ויתרתי על חופש הפעולה של ישראל לפעול נגד תוכנית הגרעין של אירן. זה שקר מסוכן”, הדגיש לפיד. “אנחנו שומרים לעצמנו את הזכות לפעול נגד הגרעין האירני בכל מקום ובכל זמן. רק אתמול הסברתי את זה למזכיר המדינה האמריקני בזמן פגישתנו ברומא”.

גלנט הצטרף לרגב: לא ייתכן שאנחנו לא מעודכנים בהחלטה שמתקבלת אחרי שכבר הסיעה החליטה

הכתב ירון אברהם מדווח ח”כים סבורים שנתניהו הושפע מדיכטר שישב אצלו 40 דקות בניסיון לשכנע אותו

יו”ר האופוזיציה בנימין נתניהו התייחס בנאומו בישיבת סיעת הליכוד לכישלון הקואליציה שלא מצליחה להעביר עד כה את חוק האזרחות.

“יש רוב לימין בהעברת חוק יסוד ההגירה” אמר נתניהו, “ההתנהלות של הקואליציה חושפת את האמת על הממשלה הזאת שהיא לא מסוגלת לשמור על ישראל כמדינה יהודית בגלל שהיא ממשלת שמאל שתלויה בגורמים אנטי ציוניים.”

נתניהו גיחך על הקואליציה בראשות בנט ואמר כי “הם זקוקים לקולות שלנו. אם הקואליציה תסכים לקדם את חוק יסוד ההגירה שלנו אנו מוכנים להאריך בחודשיים את הוראת השעה בתנאי שנעביר באותו יום בקריאה טרומית את חוק יסוד ההגירה ונקים צוות שיחוקק את החוק תוך חודשיים.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.