חב”דניק זכה בפרס שר החינוך

המפיק המוזיקלי האגדי של פרויקט צמאה העמל בימים אלו על דיסק חמישי בסדרה, זכה בפרס שר החינוך לתרבות ויצירה על שם אורי אורבך ז”ל

בהפקת אירועי צמאה התרגשו היום לשמוע שנאור כרמי, המפיק המוזיקלי האגדי של הפרויקט העמל בימים אלו על דיסק חמישי בסדרה, זכה בפרס שר החינוך לתרבות ויצירה על שם אורי אורבך ז”ל.

הרב משה שילת העומד בראש אירועי יריד החסידות ויוזם פרוייקט ‘צמאה’ אומר: “מפעים לראות איך שהניגונים החסידיים האותנטיים הפכו בחמש השנים האחרונות לנחלת הכלל ממש. נאור הצליח להוציא מביצועים עתיקים, עיבודים מודרניים וחדישים שהנגישו את עולם הניגון לכל דורש. אנו מברכים אותו ומחכים לפגוש את עשרות האלפים באירועי צמאה בפעם התשיעית שיתקיימו השנה בין 24-28.11 ט”ז-כ’ כסלו בבנייני האומה.

נאור כרמי אף זכה בפרס ראשון בפסטיבל העולמי למוסיקה יהודית באמסטרדם וראש המחלקה למוסיקה יהודית ב”מזמור”.

בנימוקים למתן הפרס ליוצר נאור כרמי, צויין: “מחלוצי המוסיקה האתנית בארץ, יוצר ומחדש את הניגון האשכנזי הנסתר. מלחין ומנהיג הרכבים, מעבד ומפיק מוסיקאלי פורה ומוכשר. כרמי מפיק מזה שמונה שנים את האירוע המוסיקלי הגדול ביותר של המוסיקה היהודית וכן את התקליטור “צמאה”.

פרויקט צמאה זכה להצלחה מסחררת והפך לתופעה במוסיקה ובתרבות היהודית. ועדת הפרס מצאה אותו ראוי בזכות סגנונו הייחודי, המלווה את יצירותיו והפקותיו המוסיקאלית לאורך השנים”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.