חברת חילן נבחרה כזוכה במכרז של מערכת לחישוב והפקת קצבאות גמלאי המדינה

“מדובר בהישג משמעותי המהווה פריצת דרך בשיפור השירות וחסכון לקופה הציבורית”.

ועדת המכרזים בנושא שכר וגמלאות באגף החשב הכללי, בראשות סגן בכיר לחשב הכללי, מר יוסי איצקוביץ, הכריזה היום על הצעתה של חברת חילן כהצעה זוכה במכרז.
בתום עבודת מטה מקיפה פותחה מערכת פרישה מרכזית במנהלת הגמלאות עבור פורשי הפנסיה התקציבית. במסגרת זו פרסם אגף החשב הכללי מכרז ליישום, תפעול ותחזוקה של מערכת לחילול (חישוב והפקת) קצבאות גמלאי המדינה בפנסיה תקציבית, בו התמודדו מספר חברות מובילות במשק.
הזוכה במכרז זה הינה חברת חילן, ההתקשרות הינה לתקופה של 10 שנים עם אופציות להארכה עד ל- 10 שנים נוספות. ההיקף הכספי של ההתקשרות מוערך בכ-5 מש”ח לשנה.
במסגרת זו, תספק חברת חילן למנהלת הגמלאות באגף החשב הכללי, שירותי חישוב קצבאות ללמעלה ממאה אלף גמלאי מדינה, גמלאי הוראה ושארים לרבות הדפסה והפקה של תלושים במתכונת של לשכת שירות.
הצעתה של חברת חילן מגלמת חיסכון של כ-150 מש”ח לכל תקופת ההתקשרות.

החשב הכללי, מר רוני חזקיהו: “מכרז זה מהווה חלק ראשון בתוכנית הכללית לשדרוג מערכות השכר והגמלאות בממשלה, בהתאם לתפיסת הפתרון הממשלתית הכוללת, ולקראת יציאה למכרז להפקת תלושי שכר לעובדים פעילים”.

סגן החשב הכללי מר יוסי איצקוביץ, הממונה על חטיבת שכר, תנאי שירות וגמלאות באגף החשב הכללי: “מדובר בהישג משמעותי המהווה פריצת דרך בשיפור השירות וחסכון לקופה הציבורית”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.