חדרה וחיפה? חמאס מאיים לשגר מטח קטלני ב- 18:00

חמאס עם איום חדש מהדקות האחרונות: בשעה 18:00 נירה טילים ליעדים חדשים בישראל. הערכה כי חמאס ישגר טילים לאיזור חיפה חדרה וירושלים. דיווחים בקניונים בירושלים ובראשון על פינוי קונים מהמקום

חמאס עם איום חדש מהדקות האחרונות: בשעה 18:00 נירה טילים ליעדים חדשים בישראל. הערכה כי חמאס ישגר טילים לאיזור חיפה חדרה וירושלים. דיווחים בקניונים בירושלים ובראשון על פינוי קונים מהמקום בעקבות החשש לירי בשעות הקרובות.

הקבינט המדיני-ביטחוני יתכנס היום (רביעי) בשעה 17:00, והשרים יצביעו על הרחבת המבצע בעזה. הם יידרשו להצביע על שורת תקיפות של יעדים שלא הותקפו עד כה, זאת מתוך כוונה להעלות את הלחץ שמופעל על חמאס. .

שידור חי בערוץ 2

בדקות האחרונות חמאס שיגר מעל 100 רקטות לאיזור אשדוד והשפלה בעקבות חיסול בכירי החמאס. מטח כבד גם לבאר שבע דימונה והסביבה. בעקבות המטח הכבד לאשדוד, נרשמה פגיעה ישירה במשאית, במקום מטופל נפגע 1 במצב קשה.

בעקבות סיכול הבכירים בחמאס המקורבים למוחמד דף, חמאס ירחיב את האש למרכז הארץ. חמאס יצא עם איום חדש מהדקות האחרונות: בשעה 18:00 נירה טילים ליעדים חדשים בישראל.

בכירי החמאס חוסלו במספר מקומות שונים בו זמנית. התקיפות הפתיעו את בכירי חמאס במקומות שהם לא ציפו שהשב”כ וצה”ל ידע שהם שם, חדירה מודיעינית מעולה ערוצים המקורבים לחמאס: החיסולים הפתיעו את חמאס. בחמאס מאיימים כי “התגובה העזתית תיהיה חסרת תקדים.”

ראש הממשלה בנימין נתניהו הגיע היום לתחנת המשטרה בעכו לדיון הערכת מצב בעקבות האירועים בעיר יחד עם ראש העיר, שר הבט”פ, מפכ”ל המשטרה ובכירים נוספים. “הערב אכנס את הקבינט, יש התפתחויות קשות, כולל ירי הנ”ט. אנחנו נגיב ומגיבים בעוצמה הולכת וגדלה – לא אפרט כאן”, אמר ראש הממשלה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.