חודשיים לבחירות • האשמות: “נאמנו של ישי קנה עבורו דירה”. ישי: “אין לדברים שחר”

חודשיים לבחירות • אלדד יניב חושף: “נאמנו של אלי ישי אשר מישאלי קנה עבורו את דירתו בתמורה לקידום בתפקידו” • במטה ישי מגיבים: “אין שחר לדברים הבחירה במישאלי נעשתה בתום לב מתוך היכרות אישית וחברות ארוכת שנים בין השניים.”

חודשיים לבחירות: העיתונאי אלדד יניב מאשים בפוסט שהעלה בעמוד הפייסבוק שלו כי הדירה שמחזיק אלי ישי במשכנות האומה בירושלים, רכש עבורו נאמנו, חבר מועצת עיריית ירושלים אשר מישאלי.

“אשר מישאלי קודם משך השנים על ידי ישי. בתחילה לגזבר סיעת ש״ס בהסתדרות ובהמשך לחבר מועצת העיר ירושלים. כשהתגלתה העובדה שמישאלי מחזיק דירה בנאמנות לישי, מיהר מישאלי להעביר את הנאמנות למישהו אחר”. כתב יניב.

פניתי ליועץ המשפטי לממשלה, באמצעות עו״ד לוליק אסל, לבדיקה. סיים יניב את דבריו.

במטהו של אלי ישי הגיבו בחומרה לדברים: “לפני כ-5 שנים ביקשה משפחת ישי להחליף את דירת מגוריהם בשכונת הר נוף.לצורך כך,רכשה המשפחה דירת 5 חדרים בפרויקט משכנות האומה במסגרת קבוצת רכישה. הרכישה נעשתה בנאמנות, כשהנאמן היה חברו של ישי, מר אשר משאלי. ישי בחר לרכוש את הדירה בנאמנות על מנת שלא לאפשר לבעלי עניין להשתמש בשמו כשר בכיר לצורך קידום הפרויקט”.

“מטרת הרכישה היא להחליף את דירת המגורים היחידה של ישי ומשפחתו בשכונת הר נוף למגורים בשכונת משכנות האומה. מקור כל הכסף לרכישת הדירה –כל חסכונותיה של משפחת ישי. עלות הדירה- כ-2 מיליון שקלים, חלק נכבד הכסף כבר שולם במהלך חמש השנים שחלפו,יתרת הכסף צפויה להיות משולמת ממכירת דירת המגורים הקיימת של המשפחה.
כמובן ,דבר הרכישה וכל הפרוצדורות הנלוות דווחו כמתחייב בחוק במסגרת הצהרת הון של אישי ציבור למבקר המדינה”.

“עם כניסתו של מישאלי לתפקיד חבר מועצת העיר ירושלים, פנה חה”כ ישי, אז שר הפנים, למבקר המדינה דאז, מיכה לינדנשטראוס, על מנת לקבל ממנו חוות דעת כיצד לנהוג.הוא הפנה אותו ליועץ משפטי לממשלה דאז,מני מזוז.המשנה ליועמ”ש מייק בלס המליץ לישי להחליף את מר מישאלי.בעקבות המלצתו החליף ישי את את מר מישאלי בעורך הדין יצחק כהן, המשמש כנאמן עד עצם היום הזה”.

בתגובתם הוסיפו כי “לטענות העולות במכתב אין שחר, מאחר ובעצם שימושו של מר מישאלי כנאמן לא הרוויח מר ישי דבר, שכן אין מדובר בשרות ייחודי. מר ישי יכול היה למנות עורך דין או כל אדם אחר שאין לו קשר אליו לתפקיד. הבחירה במישאלי נעשתה בתום לב מתוך היכרות אישית וחברות ארוכת שנים בין השניים”.

“הלוואי שאמות המידה המחמירות שנטל על עצמו חה”כ ישי ישמשו דוגמא ומופת להתנהלותם של כל אישי הציבור בישראל. אנו שבים על קריאתנו לניהול מערכת בחירות נקייה והוגנת”. נכתב בתגובת מטה ההסברה של ח”כ ישי.

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. המאפייה של דרעי בשיטותיה הידועות, רוצות לחסל את ישי בכל דרך, ולא הולך להם.

  נתתם לנו אנרגיות מדהימות. ומי שהיה לו ספק בין שס לישי, יודע שצריך לברוח מהמנוולים שנקראים שס.

  מאפייה, מאפייה שסית, מאפייה שסית.

  כדאי לקרוא את הספר “קללת דרעי” כדי להבין כמה הבן אדם מושחת ומשחית.

  13 חברים של דרעי הורשעו בפלילים.
  13 שנים שישי בראשות שס אף אחד לא הורשע בפלילים.

  תלמיד מרן |
  הגב
 2. אלי ישי מתגלה כמושחת לא קטן. מאיפה הכסף? למה הוא לא קנה את הדירה בגלוי? למה צריך נאמן?

  בושה וחרפה |
  הגב
 3. רשעים ארורים, התנזים של דרעי, עובדים בכל שטח כדי להשחיר פני ישי.

  אבל הוא יצא ענק מהסיפור. הוא דיווח בכל שלב של הקנייה. לא היה כאן שום רמאות.

  “כאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ” – זה יוסיף מנדטים, כשאנחנו מזהים חיסול סתם אנחנו יותר דבקים באדם.

  “האלוקים יבקש את נרדף”.

  שסניק שרוף לשעבר |
  הגב