“חזן איים על אדלשטיין: אחפש סיפורים ואפיץ”

פרשת חזן : גורמים בסביבתו של אדלשטיין, טוענים כי חזן התקשר לאדלשטיין. עוזרו של היו”ר ענה לטלפון, וחזן, כך לטענת הגורמים, החל לצעוק עליו. “מה עשיתם לי?”, ואיים: “מעכשיו אתחיל לחפש סיפורים על יו”ר הכנסת ולא אהסס לעשות בהם שימוש”.

 

בעקבות  החלטת יו”ר הכנסת אדלשטיין להשהות את אורן חזן מעבודתו כסגן יו” הכנסת, נרשמה מתיחות בין ח”כ אורן חזן (הליכוד) לבין היו”ר.

בסביבתו של אדלשטיין סיפרו היום (שלישי) לוואלה!NEWS כי לאחר שחזן נמנע מלהודיע שהוא משעה את עצמו, הודיע לו יו”ר הכנסת על השעייתו. אלא שלפי גורמים בסביבתו של אדלשטיין, התקשר חבר הכנסת לאדלשטיין. עוזרו של היו”ר ענה לטלפון, וחזן, כך לטענת הגורמים, החל לצעוק עליו. “מה עשיתם לי?”, ואיים: “מעכשיו אתחיל לחפש סיפורים על יו”ר הכנסת ולא אהסס לעשות בהם שימוש”.

מצדו של ח”כ חזן לא נמסרה תגובה.

בבוקר, יו”ר הכנסת את חבר הכנסת חזן, שמשמש  גם כסגנו, לשיחת בירור לאור התחקיר שפרסם אמש עמית סגל בחדשות 2, ולפיהם האחרון ניהל לכאורה קזינו, צרך סמים קשים והתעסק במקרים שאין המקום לפורטם.

 

 

גורמים  פוליטיים אמרו לוואלה!NEWS אף הם כי טענתו של סגן יו”ר כנסת לא נכונה. “שחזן לא יספר סיפורים כאילו היעדרותו היום היא חד-פעמית כדי להיפגש עם עורכי דינו. אדלשטיין אמר לו: ‘או שתשעה את עצמך, או שאאלץ לא לשבץ אותך (לישיבות)”, נמסר. לטענתם, אדלשטיין אמר לחזן: “אני ממליץ לך לעבור חמש בדיקות פוליגרף”.

 

ח”כ חזן התייחס הבוקר לממצאי התחקיר והכחיש את מה שפורסם. “ריד מיי ליפס  – לא היו סמים קשים, לא סמים קלים ולא מספיק עם השטויות האלה”, אמר חזן בריאיון לגלי צה”ל, “אני מכיר את הסמים האלה רק מהטלוויזיה, לא היה ולא נברא. אני מוביל את ההתנגדות להפוך את הסמים לחוקיים בארץ. ברמה הבריאותית-פיזית, אני לא יכול לעשן סמים כאלה”.

 

“לוקחים כתבה צהובה ומנסים להפוך אותה לתחקיר רציני. השתגעתם? החלקתם על הראש? זו רכילות. אני אפילו לא מכיר את המלון שהראו בתחקיר, זה לא המלון שעבדתי בו”, אמר סגן יו”ר הכנסת וסירב לציין את שם המלון שבו עבד. “רואים שם מישהי שגמגמה באנגלית שותלים לה את השם שלי. זה ‘מבושל’ בצורה גרועה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.