חזן לרה”מ: “ככה אי אפשר להמשיך”

חבר הכנסת אורן חזן הוא הח”כ הראשון בליכוד שקורא לראה”מ לצאת לנבצרות בעקבות ההתפתחויות האחרונות. בליכוד השיקו ברשת קמפיין נגד חזן

חבר הכנסת אורן חזן הוא הח”כ הראשון בליכוד שקורא לראה”מ לצאת לנבצרות בעקבות ההתפתחויות האחרונות. “אני באמת מאמין לרה”מ, אבל ככה אי אפשר להמשיך” כתב חזן בטוויטר. “במגוון הפרשיות המדוברות חייב רה”מ את כל זמנו לניקוי שמו. אחרי תקופה כל כך טובה, כרה”מ מהטובים שהיו כאן, כדי למנוע מבוכה ממנו ומהליכוד, עליו לשבת עם היועמ”ש ולהגיע להסכם. יש לעשות הכול שחלילה כהונה גדולה לא תסתיים עם צל גדול יותר…

רק אתמול בשעת לילה מאוחרת צייץ חזן שנוטר טינה לרה”מ: “בלילה ההוא נדדה שנת המלך”… הציוץ הכעיס מאוד את הליכודניקים שהגיבו בזעם כלפי הח”כ הסורר שידו רב לו בשערוריות.

בליכוד השיקו קמפיין ויראלי נגד אורן חזן: “אורן חזן נאה דורש נאה מקיים צא לנבצרות בלאו הכי אתה בחצי שנה הקרובה מורחק ממליאת הכנסת ומהוועדות” , כתב פעיל הליכוד ליאור הררי שאף הפיץ סרטון שלועג לח”כ הסורר שמשום מה החליט ללכת נגד הזרם ואף להמר בעתידו הפוליטי.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חזן ! חיבבתי אותך, עכשיו כבר לא. אתה פשוט א פ ס !!!

  טוב שהיו”ר אדלשטיין הרחיק אותך לחצי שנה

  ספרדי |
  הגב
 2. ביבי תיזהר מאלוקים!!! כעת אתה רודף החרדים בחידוש חוק הגיוס של שמד וזימה. וכתיב אלוקים מבקש את הנרדף!!! ולא את הרודף!!! והרודף בסכנה מאלוקים, הוא – ורק האלוקים = הכול יכול..

  ביבי תיזהר מאלוקים!!!
  כעת אתה רודף החרדים בחידוש חוק הגיוס של שמד וזימה.
  וכתיב אלוקים מבקש את הנרדף!!! ולא את הרודף!!!
  והרודף בסכנה מאלוקים, הוא – ורק האלוקים = הכול יכול..

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב