“חטאתי באשת איש -מעשן כל יום חשיש” (וידאו)

הבוקר הובא להארכת מעצרו בבית המשפט בנצרת, הרוצח נדב סלע, החשוד ברצח אשתו דור כרסנטי ז”ל, שניים מילדיו – ובן השכנים נחמן עתיה במושבה מגדל. צפו בדבריו. {הרוצח ממגדל}

הבוקר הובא להארכת  מעצרו בבית  המשפט בנצרת, הרוצח נדב סלע, החשוד ברצח אשתו דור כרסנטי ז”ל, שניים מילדיו –  ובן השכנים נחמן עתיה במושבה מגדל.

סלע חזר על דבריו שאמר בשבוע שעבר: “אני חתול. חטאתי באשת איש” – והוסיף משפט נוסף: “אני מעשן כל יום חשיש”.

בתום הדיון,  מעצרו הוארך עד ליום ראשון, .בוגבה סלע בבית המשפט, “השם מלך, השם מלך, השם ימלוך לעולם ועד”. הוא חייך גם כשנשאל האם הוא מביע חרטה, וביקש למסור “ד”ש להורים”.

כשנשאל אם הוא רוצה למסור ד”ש גם להורים של אשתו שנרצחה, הוא הנהן – וסירב למסור תגובה נוספת. גם בדיון הקודם ניסה סלע להציג את עצמו כסובל מאי-שפיות ואמר לעיתונאים מחוץ לאולם הדיונים כי הוא “חתול”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. רואים שהוא עושה הצגה.
  אגב מי שישים לב כשדיברו איתו ישירות על הרצח של הילד של השכנים הוא השפיל מבט. זאת אומרת שהוא מתחרט. אלא מה, יעצו לו ללכת על אי שפיות. ואדם שמביע חרטה ומבין מה עשה הוא שפוי. ולכן הוא שותק. האדם הזה רשע מרושע רצח את ילידיו את אשתו ועוד ילד. ובמקום לרצות לקבור את עצמו מנסה להציל את עצמו, מדובר בפחדן אפס.

  לדעתי מה שקרה ואני מאמין לו שהוא חטא באשת איש. הוא סיפר זאת לאשתו שהשתוללה ואמרה לו מילים שהוציאו אותו מגידרו. אחרי שהיא שותקת לו על כל השנים שהוא מכה אותה רק בשביל הילדים. תוך סערת רגשות הוא היכה אותה ובטירוף של המכות כנראה הרג את הבן הקטן בטעות בשלב זה כשהיא צועקת לו מה עשית והוא שראה את זה ביקום להרגע אף לו הפיוז והוא לקח סכין ורצח את כולם אני מאמין שהבן של השכנים שנירצח ניסה לעצור אותו.

  צריך לסגור אותו בחדר עם תמונות של ילדיו וסרטוני וידאו שלהם שפועלים נון סטופ וגם תמונות של זירת הרצח ואז באמת הוא ישתגע.

  וגם צריך לענות אותו עינויים שלא ניתן להעלות על הכתב עד שיבין שהוא צריך להודות להתנצל ואז שיתנו לו כדור בראש.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב