ח”כ כבל: “זאת ממשלה צרה – צרורה, נעשה הכל להפילה” (הקלטה)

ח”כ כבל ל’קול ברמה’: ביבי שומר את התיק, כי הוא לא סומך על אף אחד, ומה דעתו על שר החוץ הפורש אביגדור ליברמן?. האזינו

ח”כ איתן כבל מ’המחנה הציוני’ בראיון הערב (ה’) למהדורה המרכזית של רדיו קול ברמה עם ישורון תורג’מן התייחס לממשלה הצרה שמקים נתניהו ואמר כי “ביבי חושב שהוא הרכיב ממשלה נעשה הכל כדי להפיל אותה ”

בנוגע לתיק החוץ אותו שומר ביבי לכאורה להצטרפות עתידית של ‘המחנה הציוני’ לממשלה אמר כבל “ביבי שומר את התיק, כי הוא לא סומך על אפ אחד בשביל לתת את החוץ, לפעמים לא כל דבר הוא יום לימודים ארוך, לא כל דבר הוא קונספירציה, האם אתה מעלה בדעתך שהמחנה הציוני מחכה רק לתיק החוץ, לתיק הטיולים, זה הסיפור?”

באשר לאפשרות של פילוג במפלגת העבודה אמר כבל “גם בעזרת ה’ זה לא יקרה, אין מצב שהוא יפלג אותנו.” והוסיף כי בכל מקום שזה קרה רואים קבוצה של חברי כנסת שמורדים וזה לא המקרה.

על המחאה של שלי יחימוביץ בישיבת הסיעה “נו באמת שלי יחימוביץ תעזוב את המחנה הציוני ותעבור עם בנימין נתניהו, עדיף לה שתתחפש ותיסע לארץ אחרת, זה שיש לה ביקורת זה לגיטימי שתהיה ביקורת גם אם לא אהבתי את האופן שהיא עשתה את זה. אבל מכאן ועד המחשבה שמישהו מגרד בראשו ואומר איזה יופי, הנה שלי אולי יש פתח זה קשקוש מקושקש, הרי לשלי יש יכולת שלה להיות אופוזיציה לוחמת מהמדרגה העליונה. ומהרגע שהממשלה הזאת תושבע כולנו כאיש אחד לא ניתן מנוחה לממשלה הזאת”

כבל התייחס גם לחוק הגיוס שצפוי לעלות להצבעה ולהחזרתו למתכונת הישנה “אנחנו לא הצבענו בפעם הקודמת, כשזה יובא נשקול את הדברים. אנחנו לא סוס עיוור.”

על אביגדור ליברמן “ברוכים הבאים בצל קורתנו, זה כח משמעותי, זה גורם לכך שהפער בקולות בין הקואליציה והאופוזיציה עומד על 50 אלף קולות בלבד”.

האזינו
[alooma ref=”44f9fb42b2606297e095fee582e7f291.mp3″ src=”1″ autoplay=”0″ pid=”0″]

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.