ח”כ רוזנטל: “עופר עיני – כשר אבל מצחין, חוקי אבל מעורר שאט נפש”

ח”כ רוזנטל מגיב לתפקיד החדש של עופר עיני, יועץ להנהלת דיסקונט בענייני עובדים: “חייבים להקים גדר הפרדה בין ההגונים לנלוזים, להרחיק את ‘העופר עיינים’ מהציבוריות שלנו” ■ “כמנהיג פועלים נהג עיני להתרועע עם טייקונים”

ח”כ מיקי רוזנטל הגיב היום (ה’) בעמוד הפייסבוק בעניין התפקיד החדש של עופר עיני – יועץ לדיסקונט לענייני עובדים.

תחת הכותרת “עופר עיני – כשר אבל מצחין, חוקי אבל מעורר שאט נפש”, כותב רוזנטל:
“אנשים כמו עופר עיני אחראים על יצירת השבר שבין המנהיגות לציבור. התנהלות כמו זו של עופר עיני מובילה לנתק ואי-אמון בין הציבור לנבחריו. כשהיה מנהיג פועלים נהג עיני בנפוטיזם מבחיל, מינה את קרובי משפחתו לתפקידים בארגון העובדים ואת המאהבת שלו למנהלת רשת ‘עמל’ ההסתדרותית.

“כמנהיג פועלים נהג עיני להתרועע עם טייקונים ועכשיו הוא חוצה את הקווים באופן רשמי ועובר לייעץ לבנק דיסקונט במאבק מול ועד העובדים. כשר, אבל מצחין. חוקי אבל מעורר שאט נפש.

“עופר עיני הוא איש לא אתי. פיו ולבו אינם שווים ולכן הציבור מסתייג ממנו. הציבור מצפה מנבחריו לומר את עמדתם באופן ברור, להיאבק על הדעות הללו ולנהוג בהתאם לאמונתם. עיני היה מנהיג פועלים בבוקר – ונהנתן בלילות. עד אתמול ייצג עיני עובדים – וממחר פועל עיני נגדם.

“התנהלותו של עיני משליכה על כלל הנבחרים. הציבור רואה את התנהלותו, מוסיף אותו לרשימה של פוליטיקאים שסרחו – ומסיק שכולם מושחתים ובלתי הגונים. חייבים להקים גדר הפרדה בין ההגונים לנלוזים. בין אלה שסרחו לבין אלה שהם משרתי ציבור כנים. זו תפקידה של התקשורת להראות את ההבדל, זה תפקידו של הציבור לבחור את ההגונים ולהרחיק את ‘העופר עיינים’ מהציבוריות שלנו”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.