ח”כ שטרן אולץ לשלם דו”ח חניה – ומחה נגד השופט

חבר הכנסת אלעזר שטרן (התנועה) הסתבך בעבירת תנועה והגיע הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב לדיון בערעור על החלטת בית המשפט לתעבורה. בית המשפט דחה את ערעורו, ושטרן לא ישב על זרי הדפנה ותקף את השופט

חבר הכנסת אלעזר שטרן  (התנועה) הסתבך בעבירת תנועה והגיע הבוקר לבית המשפט המחוזי בתל אביב לדיון בערעור על החלטת בית המשפט לתעבורה.

שטרן קיבל בעבר דוח תנועה וסירב לשלם את הקנס, בית המשפט קבע שהוא אשם אולם שטרן עירער שוב, המחוזי קבע כי הוא משאיר את ההחלטה על כנה.

 שטרן נקנס בסך חמש מאות שקלים ולא כפול ממה שהיה אמור לשלם.

שטרן,  חנה על מדרכה בתל אביב בחודש ינואר 2013. לטענתו, יש לשים סוף לתופעה בו הופכים האזרחים למטחנת הכסף של הרשויות. “אנחנו יכולים להעריך אילו שופטים שמים בבתי המשפט לתעבורה כדי לדון בדוחות חניה, והשופטים הבכירים יותר צריכים לגבות אותם”, אמר.

לדברי שטרן. “אני מבין שהגדרת מדרכה היא משפטית. בית המשפט קבע שמדובר באזור מגורים, ולא כך. בית המשפט קבע שחניתי על מדרכה וזה לא נכון; מכוניות חונות בניצב לדרך כשהן משאירות הרבה יותר מקום ממה שאני השארתי”, אמר.

אולם למרות הטענות של שטרן השופט צבי גורפינקל קבע כי מתצלום המקום עולה כי מדובר במפלס גבוה יותר מהכביש.

לדבריו, “האבנים בצד הדרך צבועות באדום לבן, ואכן מדובר בחנייה על מדרכה. עם זאת, ביטל השופט גורפינקל את כפל הקנס – סכום שמסתכם ב-1,000 שקלים – והחזיר אותו למחירו המקורי של 500 שקלים

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.