חלום הבלהות של המתנחלים? “טראמפ הציע הקפאה בהתנחלויות”

אתר “אלחיאת” הירדני מדווח כי ירדן תארח פסגה בין ירדן לישראל בתיווך האמריקנים שתדון על חידוש המשא ומתן בין ישראל לפלסטינים. במסגרתו ידונו על הסדר מדיני.

אתר “אלחיאת” הירדני מדווח כי ירדן תארח פסגה בין ירדן לישראל בתיווך האמריקנים שתדון על  חידוש המשא ומתן בין ישראל לפלסטינים.

על פי הערכות,בוועידה שתתקיים בחודש מאי ידונו על קביעת “לוחות זמנים”להסדר מדיני עתידי עם הפלסטינים.

אבו מאזן אמור להיוועד בחודש הבא עם הנשיא האמריקאי בבית הלבן. מקורות פלסטינים מסרו, כי  טראמפ  יציע לחדש המו”מ בין ישראל לפלסטינים, וכן הקפאת הבניה בהתנחלויות. בנוסף,  טראמפ יבטיח לאבו מאזן לא להעביר את השגרירות האמריקאית מתל אביב לירושלים.

מילים דומות נאמרו בשיחה  שקיים יו”ר הרשות הפלסטינית עם  נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ שהביע מחויבות לפתרון שתי המדינות .”שוחחתי ביום שישי עם הנשיא האמריקאי דונלד טראמפ, ואנו מעריכים את היוזמה הזאת שלו”, אמר אבו מאזן. “הנשיא הבטיח את מחויבותו המלאה לשלום ופתרון שתי המדינות, ואנו הדגשנו את עמדתנו הקבועה, שאנו בעד שלום על בסיס שתי מדינות לפי ההחלטות הבינלאומיות, וכי אנחנו חלק מהלגיטימיות הבינלאומיות. עמדנו על כך שאנו נגד הטרור והקיצוניות, עמדה המבוססת על ערכינו והאמון הדתי והלאומי שלנו, וכן הדגשתי את הצורך לשמור על האינטרסים של העם והאומה”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.