הפלג הירושלמי מריצים מעומד לראשות העיר מול גוטרמן – ומי היועץ המשפטי ששכרו? פרסום ראשון

עכשיו זה רישמי: הפלג הירושלמי החליטו באופו סופי לתת גט כריתות ל’דגל התורה’ לאחר ששני הצדדים לא הצליחו להגיע לעמק השווה – בהוראת מרן הגר”ש אוירבאך ניתנה הוראה להתמודד בנפרד מהאחות ‘דגל התורה’.

הרשימות שירוצו תחת השם ‘בני תורה’ בירושלים, מודיעין עילית, ובני ברק.

במודיעין עילית יתכן ובמידה וראש העיר גוטרמן לא יגיע לעמק השווה עם אנשי הפלג (סגן ראש העיר) הם יתמודדו גם לראשות העיר מול גוטרמן, כך אומר לנו אחד מאנשי ‘נצח’ במודיעין עילית.

מחר יוגשו הרשימות, והתמונה תתבהר: במקום הראשון ברשימה במודיעין עילית: הרב אברהם  ברגר מנהל ת”ת חשוב בעיר. במקום השני יוצב חבר העייריה הרב  יהודה שם טוב, במקום השלישי : שמוליק אלישיב.

בירושלים הוצב במקום ה -1.  חיים אפשטיין ממקימי דגל התורה ועוזרו של רביץ, במקום ה-2 מחכים לתשובה מיהושע פולק.

בבני -ברק יתמודדו: במקום- ה- 1  חיים רוחמקין  2. משה מלאכי.
רשימות “בני תורה” ישכרו ייעוץ וליווי משפטי מאחד המשרדים המובילים בתחום הפוליטי

נציגי רשימות “בני תורה” נערכים במרץ להגשת הרשימות והחליטו לשכור ייעוץ וליווי משפטי מאחד המשרדים המובילים בתחום הפוליטי: משרדו של עו”ד איתן הברמן.

כפי שפורסם רשימות “בני תורה” עומדות להתמודד בערים בני ברק, ירושלים ומודיעין עילית. כרשימות חדשות, ללא “סיעת אם”, שאמורות לעבור פרוצדורה מורכבת בדרך להגשת הרשימות, הוחלט שם לשכור שירותי ליווי משפטי.

מתוך הערכה מוקדמת שהבחירות הללו תהיינה בחירות “חמות” במיוחד, וכי יהיו נסיונות להציב מכשולים רבים בדרכן של הרשימות החדשות, הוחלט שלא לחסוך בתחום זה ולשכור את שירותיו של אחד המשרדים הנודעים ביותר המתמחים בתחום הבחירות בכלל והבחירות המוניציפאליות בפרט.

עו”ד איתן הברמן נחשב כעו”ד בעל נסיון וידע בתחומי משפט ציבורי ומינהלי ובקשת רחבה של נושאים בתחומי המשפט האזרחי. הוא מרבה להופיע בפני בית המשפט העליון, בית המשפט הגבוה לצדק, בתי משפט בערכאות שונות ובהליכים מנהליים לסוגיהם והינו בעל ניסיון רב גם בייצוג  בפני מבקר המדינה.

יצוין שמשרד הברמן נחשב כ”משרד נישה” בתחום הפוליטי. עו”ד איתן הברמן כיהן כיועץ משפטי של מספר מפלגות פוליטיות וביניהן קדימה, הליכוד ועוד. הוא בעל נסיון עשיר וידע ייחודי בכל הקשור למפלגות, למימון מפלגות, לבחירות ולמימון בחירות. כחלק מכהונתו כיועצן המשפטי של מפלגות לאורך שנים צבר ניסיון רב בכל הקשור לבחירות מוניציפאליות על כל היביטיהן. לצידו עובד בנו, עו”ד אורי הברמן, שאף הוא עוסק בחוקי בחירות ומפלגות ועוסק בליווי וייעוץ למתמודדים בבחירות למתמודדים בבחירות המוניציפאליות.

הגשת הרשימות לבחירות המוניציפאליות בכל רחבי הארץ תתקיים מחר יום שני, בין השעות 9 עד 11 בבוקר, ומחרתיים יום שלישי בין השעות 3 אחה”צ עד השעה 9 בערב.

לקוקר נודע  שרשימות “בני תורה” עומדים, ככל הנראה, להגיש את הרשימות כבר מחר יום שני בבוקר, ולכל המאוחר ביום שלישי אחה”צ..

גורמים הקשורים לרשימה אומרים שבכל מקרה אין בכוונתם לנהוג ע”פ “המסורת” של הגשת הרשימות ברגע האחרון ממש. “אצלנו לא קיים המנגנון המסואב של מלחמת כסאות, שנמשך עד לתוך חדרה של ועדת הבחירות”, אמר.

השתתף בהכנת הידיעה: אבי שיף  

13 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מחר נהיה הרבה הרבה יותר חכמים. נבואה ניתנה, בימינו, לשוטים – שותים…

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. זה נראה שבמודיעין עילית הם יצליחו

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. לשם ציון הרב עדס מתנער מרשימת נצח
  ויהודה שם טוב אינו נציגו.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • ולכן ראש הישיבה פרש מה’מועצת’ של הגראי”ל ? ….

   'מרביץ' נאמן |
   הגב
 4. עוד לא הכניסו נציג מדברים על מלחמת כיסאות?????????? תינוקות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב