חמישה חודשים אחרי: פעילי ‘יהדות התורה’ קיבלו את שכרם

פעילים שעבדו עבור ‘יהדות התורה’ ביום הבחירות לא קבלו במשך תקופה ארוכה את שכרם. הבוקר, כתוצאה מחשיפה תקשורתית פעילים רבים קיבלו את שכרם. במפלגת יחד של אלי ישי שלא עברה את אחוז החסימה. הכישלון האלקטורלי הותיר את המפלגה עם חוב מוערך של 7–10 מיליון שקל וללא מימון מהמדינה, אך גם שם החלו להתאושש ולשלם כסף לפעילים

פעילים שעבדו עבור ‘יהדות התורה’ ביום הבחירות לא קבלו במשך תקופה ארוכה את שכרם. המפלגות הבטיחו לאלפי פעילים ששכרם — כמה מאות שקלים – ישולם מיד לאחר הבחירות, אולם התשלומים לא הגיעו במשך חודשים ארוכים, היום (ד’) פעילים רבים קיבלו את שכרם.

במהלך שבוע שעבר התעוררה סערה תקשורתית לאחר שפעילים רבים פנו לאמצעי תקשורת שונים בבקשה לעורר את הנושא. לאחר מכן החלו חילופי האשמות בין ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט לנציג ‘דגל התורה משה שיפמן מי אחראי לעיקוב בחלוקת המשכורות.

השבוע התקיימה פגישה בנושא בין ראש עיריית בני ברק חנוך זייברט ליו”ר ‘דגל התורה’ משה גפני כשבסיומה הכריזו הצדדים כי הפעילים יזכו לראות את כספם בקרוב. הבוקר, כאמור פעילים רבים קיבלו את שכרם. פעילים נוספים מתעתדים לקבל את משכורתם במהלך הימים הקרובים.

יצוין, כי במפלגת יחד של אלי ישי שלא עברה את אחוז החסימה. הכישלון האלקטורלי הותיר את המפלגה עם חוב מוערך של 7–10 מיליון שקל וללא מימון מהמדינה, אך גם שם החלו להתאושש ולשלם כסף לפעילים.

מיד לאחר הבחירות הודיע ישי כי לא יצליח לשלם לפעילים ולספקים. כך נמסר גם לנערים שעבדו ביום הבחירות יותר מ־12 שעות עבור שכר מובטח של 600 שקל.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.