חסידי ברסלב השתלטו על הכריזה בקייב (וידאו)

הפראסה נמשכת: הבוקר נחשף סרטון מהנעשה בתוך הטרמינל בקייב, מספר נוסעים השתלטו על הכרוז שמיועד להודעות ביטחון ומודיעין, והשתמשו בה לתפילות ושירים. { תיעוד מביך }

התמונות והסרטונים מאומן ממשיכים לככב במהדורת החדשות: לאחר שאמש נחשף בערוץ 2 על ההתנהגות הפרועה של מספר עברייינים במטוס שעשה את דרכו לאומן,  הבוקר נחשף סרטון מהנעשה בתוך הטרמינל בקייב, מספר נוסעים השתלטו על הכרוז  שמיועד להודעות ביטחון ומודיעין, והשתמשו בה לתפילות ושירים.

 צפו בסרטון. צ. דיווח ראשוני.

מי השתלט על מערכת הכריזה המרכזית בשדה התעופה בקייב? צפו:

‎Posted by ‎דיווח ראשוני‎ on‎ חמישי 6 אוקטובר 2016

בתיעוד שנחשף בדף הפיסיבוק של דיווח ראשוני  נשמע צלם הסרטון אומר “איזה סטלות”.

ישראל שנכח בטרמינל סיפר לוינט על הבלגן בשדה “לאומן עולים מכל הסוגים ומכל המינים. המיעוט הזה, חלקו מגיע שיכור ומסומם, גורם בושה לכולם. המשטרה המקומית לא מתערבת כי הגעת המאמינים מכניסה להם הרבה מאוד כסף, אבל השם של מדינת ישראל נפגע מאוד.

בכתבה נרחבת שפרסמה אמש עמליה דואק בערוץ 2, עולה תמונה עגומה  ממה שמתרחש במטוסים בדרך לאומן.  מסרטון שצולם על טיסה לאומן  נחשף כיצד מתפרעים הנוסעים ואילו אנשי הצוות של המטוס לא מצליחים להשתלט על העבריינים.

צפו באדיבות רשת

כך למשל באחת הטיסות שיצאו בשבוע שעבר, האלימות מצד החסידים על המטוס הפכה לארוע בטיחות חמור, כמה מהנוסעים השתכרו ועישנו סמים בשירותים. הדיילים חשו בריח של גראס במטוס והקברניט מצדו התכוון להנחית את המטוס באמצע הדרך.

“הבהרתי שאני עומד לבצע נחיתת ביניים באנקרה, כיוון שהם גורמים לסיכון המטוס ונוסעיו”, כתב הקברניט בסיכום הארוע. “האווירה בקבינה הייתה אלימה. הטיסה הייתה חריגה בכל קנה מידה והתחושה הייתה כמו טיסה במסגרת פרויקט הטסת עבריינים”.

“חברת אל-על עושה כפי הנראה רווחים יפים מטיסות החסידים הללו, אבל, וכאן אני קובע חד משמעית: אם תופעות אלו ימשכו, חברת אל-על תאבד מטוס עקב התנהגות שלוחת רסן זו של חבורה של עבריינים, אשר אני מאמין כי היא אינה הרוב בקרב נוסעים אלה”, הוסיף הקברניט בסיכום הדו”ח שלו של אירוע הבטיחות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.