חשש: בנקים וקופות חולים יעזבו את הערים החרדיות

בישראל חוששים כי האיחוד האירופי יחליט על החרפת מדיניות סימון המוצרים לחקיקה, שתקרא לחרם על מוצרי ההתנחלויות ובכללם על בנקים קופות חולים ותחנות דלק. { בעקבות האו”ם}

החלטת האו”ם שעברה בחסות אובמה,  תאפשר להחליט על הטלת חרם ישיר או עקיף על מפעל ההתנחלויות – המשמעות: הבנקים וקופות החולים בערים החרדיות יחששו מהלחץ וינטשו.

בישראל חוששים כי האיחוד האירופי יחליט על החרפת מדיניות סימון המוצרים לחקיקה, שתקרא לחרם על מוצרי ההתנחלויות ובכללם על  בנקים קופות חולים ותחנות דלק.

משמעות ההחלטה היא שבנקים ישראלים במודיעין עילית וביתר עילית יחששו להיכנס לרשימה שחורה של גופים שפועלים בהתנחלויות ויוטל עליהם חרם – ובשל כך יסגרו סניפים מעבר לקו הירוק. יש לציין שבנק הפועלים במודיעין עילית סגר את שעריו  לפני כמה חודשים, בעיר שיערו כי החשש מחרם הניע את הבנק לעזוב את העיר. כעת, החשש כי קופות חולים, סניפים של רשתות שיווק, חברות הייטק  עם אלפי עובדות חרדיות  -יעזבו את הערים החרדיות.

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מי שחושש מה לו ולתורת ישראל
  מה חשש?! יש בורא עולם דאג דואג וידאג לנו לעד

  דוד |
  הגב
  • שכחת שהרבה חרדים/ות (ובתוך עמי אני יושב) סומכים על הכסף והקרירה בעיקר, השאר זה רק לקישוט וזה האמת הכואבת, והם עשויים להכחד מהעולם כי הם הערב רב המעכב הגאולה השלימה.

   אוהב כל יהודי הנאמן קודם לה' ולא משנה מראהו |
   הגב