טבריה חוגגת: בג”ץ דחה את עתירת רון קובי

שופטי בג”צ החליטו לדחות את עתירתו של רון קובי בטענה כי בשלב זה אין מקום למתן צו מניעה להחלטת השר אלקין. מכאן שחברי הועדה קרואה בטבריה יתחילו כבר היום בעבודתם.

מכה לרון קובי: שופטי בג”צ החליטו לדחות את עתירתו של רון קובי בטענה כי בשלב זה אין מקום למתן צו מניעה להחלטת השר אלקין. מכאן שחברי הועדה קרואה בטבריה יתחילו כבר היום בעבודתם.

לאור החלטת בג”ץ, רון קובי לא יהיה ראש עיר עד להודעה או להחלטה אחרת של בית המשפט,שהודיע כי יקיים דיון בעתירתו של קובי בחודש הבא.

יו”ר ‘דגל התורה’ ח”כ משה גפני התקשר כעת לנציג ‘דגל התורה’ בטבריה הרב דוד אוחנה והודה לו על התוצאה הברוכה במאבק נגד ראש העיר לשעבר רון קובי.

“הוכחתם שמי שמתנהג בצורה כזאת לא ממשיך בתפקידו הציבורי, העמידה שלך יחד עם החברים במועצת העיר שלא לאפשר לו להתנהג כך הוכיחה את עצמה.”

ח”כ גפני ביקש מאוחנה למסור את הדברים לכל החברים בעירייה. קידשתם שם שמיים ברבים. טבריה יוצאת היום לדרך חדשה!.

הבוקר (שלישי) התייצב קובי בשערי בית המשפט העליון בירושלים ועתר לבג”ץ כנגד ההחלטה להדיחו. קובי הצהיר כי הוא מתכוון לערער על ההחלטה. “יש פה ציד מכשפות שבראשו עומד אריה דרעי”, אמר קובי ב”חדשות הבוקר”, “יש לנו לצערנו ראש ממשלה חלש וגם שקרן גדול. הוא הבטיח לעצור את אריה דרעי אבל הוא מפחד ממנו ואריה דרעי שולט בטבריה. זאב אלקין הוא הבובה של דרעי, חותמת גומי, וכנראה שגם ביבי הוא בובה של דרעי”.

“30 שנה טבריה טבעה תחת השלטון של ש”ס שלקחה אותה לאבדון. בשנה אחת הרמנו את העיר ל-18% צמיחה בתיירות וסגרנו גירעונות של 30 שנה. איפסנו את טבריה בתקציב שלה”, המשיך קובי להגן על עצמו ולא התייחס לכישלון שלו להגיע להסכמות מול הנציגים החרדים בעיר.

“גם אם היו יורדים עשרה מלאכים מהשמיים, התקציב לא היה עובר”, אמר קובי, “שר הפנים אירגן מועצה לעומתית כדי שהתקציב לא יעבור. תשעה חברי מועצה עשו הכל כדי להדיח ראש עיר, אבל אנחנו נלחמנו ונלחמים כמו אריות. אנחנו מגישים היום בג”ץ כי אנחנו סומכים על השופטים בירושלים. עבדנו קשה על הבג”ץ הזה ואני מאמין שהשופטים יבינו שעשינו את הדברים ברמה הכי גבוהה שיש. יש שר שמנסה לנכס לעצמו את העיר ואנחנו נעצור אותו”, סיכם קובי.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. טעות בכותרת !

    אתם מתכוונים שהחרדים בטבריה חוגגים. לא בטוח שהציבור הכללי חוגג.

    יואב |
    הגב