טבריה: עימות קולני בין האנטי חרדי רון קובי לראש העיר • צפו

עימות קולני נרשם בין רון קובי, המתמודד האנטי חרדי לראשות העיר טבריה, לראש העיר המכהן יוסי בן דוד, בסמוך למטה ראש העיר

בעוד הציבור החרדי מסתפק במי לבחור לראשות העיר טבריה, האם להמשיך לתמוך בראש העיר המכהן יוסי בן דוד או במתמודד ציון פניאן, המתמודד האנטי החרדי לראשות העיר, רון קובי, ממשיך לעשות צרות, כשהוא משדר שעות ברשתות החברתיות נגד הציבור החרדי.

אמש הגיע רון קובי למטהו של ראש העיר, יוסי בן דוד, והתלונן על כך שאשתו של ראש העיר עובדת כמורה ונמצאת במטה הפוליטי. בשלב הזה בן דוד התקרב אליו והוריד לו את הטלפון.

לטענת קובי, ראש העיר תקף אותו בכוח וזרק את הטלפון.

צפו:

ממטה ראש העיר טבריה, יוסי בן דוד, נמסר ל’אקטואליק’: “אתמול בערב הגיע הפרובוקטור המתקרא רון קובי בכוונה תחילה למטהו של ראש העיר, יוסי בן דוד, והחל להתגרות בפעילי ומתנדבי המטה, תוך כדי השתלחות חסרת רסן גם בבני משפחתו של ראש העיר.

“קובי דחף בחוצפה את מצלמת הנייד שלו בפני האנשים ותיעד אותם ללא רשותם תוך התגרות בוטה. משהתקרב יתר על המידה לראש העיר, הסית ראש העיר את הנייד שלו כלפי מטה. יצוין שמעולם לא הגיעה האווירה העירונית בטבריה לשפל שכזה. זו בושה וחרפה ותעודת עניות שמועמד כזה, שמסית ומדיח על בסיס יומי וגורם לסכסוך ופילוג בין תושביה של העיר טבריה ומוציא את דיבתה רעה בכל זמן נתון, רוצה בכלל להיות ראש עיר.

“תושבי טבריה אינם טיפשים כפי שקובי חושב, וביום הבחירות הם יבהירו לו היטב שמקומו אינו בטבריה אלא היכן שמשפחתו מתגוררת והיכן שהתגורר בעצמו ב-25 השנים האחרונות”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.