בכנס פעילי טו”ב נחשף: אחד מאדמור”י ירושלים תומך בתנועת טו”ב – צפו בתמונות ובוידאו

בכנס שנערך הערב בירושלים ע”י תנועת טוב לקראת הבחירות המקומיות  חשף הרב עופר  גיסין נציג קהילת החוזרים בתשובה בתנועת טו’ב כי אחד מחשובי האדמורי”ם בירושלים (שמו שמור במערכת) שלח אותו לסייע לתנועת טו”ב.

 “גם בבחירות בביתר האדמו”ר ביקש שיעזור לתנועה”,  סיפר גיסין לעשרות הפעילים.

 לקראת הבחירות המוניציפלית לרשויות המקומיות  אשר תערכנה ביום ג’ י”ח חשוון התשע”ד  13 במאי 2013 התכנסו הערב באולמי ארמונות וולף בשכונת גבעת שאול ירושלים עשרות  פעילים בכירים  ממפלגת טוב מכל רחבי הארץ לכנס פתיחת מערכת הבחירות המוניציפלית.

 באירוע גם דיבר פרופ’ יצחק כ”ץ מכון המחקר מאגר מוחות, ממכוני המחקר המובילים בישראל, המכון מתמחה במתן כלי תמיכה חיוניים למקבלי החלטות, זאת באמצעות איסוף וניתוח נתונים על בסיס סקרים ומחקרים.

 כץ  סיפר עוד כי בסקרים שנערכו על ידי המכון התוצאה היה שבבית שמש יש הרבה אנשים שאינם דוברי אמת בסקרים בשל הפחד לענות לסוקרים.

 יצויין שבבחירות הקרובות לרשויות המקומיות תנועת טוב תתמודד בירושלים, בני ברק, ביתר, בית שמש, אלעד.

 באירוע נכחו יו”ר התנועה  חנוך ורדיגר, המנכ”ל אריאל דרעי, אלי פרידמן חבר מועצת עיריית בית שמש. ישראל פכטר חבר מועצת עיריית ביתר, ופעילים מהערים אלעד,בית שמש, ביתר, ירושלים, בני ברק, ועמנואל .

4 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הידיעה לא מדוייקת ולא נכונה. כך גם מה זה העניין הזה של טוב לשעבר פאי. זה לא נכון. טוב אינה המשך של פאי. פאי קיימת ועוסקת בענייניה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
  • בבקשה תבדוק אם אחד שהשתתף בכנס. זה התמליל המלא…

   a0543917030ישראל |
   הגב