טוויטר חסמו את סמוטריץ’: “היה מהלך בריוני”

לאחר שנחסם – ח”כ בצלאל סמוטריץ’ תקף את טוויטר בראיון ל’רדיו ללא הפסקה’: “קודם כל נותרתי בחיים, אפשר לחיות גם ללא טוויטר. מנגד אני חושב שזה היה מהלך בריוני של חברת טוויטר ולדעתי הבאתי עמדה לגיטימית על עאהד תמימי כשהתייחסתי אליה כמחבלת

חברי מועדון ארוחת הבוקר של ‘רדיו ללא הפסקה’ שוחחו עם ח”כ בצלאל סמוטריץ, לאחר שטוויטר החליטו לחסום את חשבונו, וזאת בעקבות ‘ שהתבטא בחריפות בטוויטר נגד הנערה הפלסטינית שסטרה לחייל צה”ל “אין שום דבר קיצוני בהתייחסות למחבל כמחבל”.

שי: “בוקר טוב ח”כ סמוטריץ’, טוויטר סגרו לך את העמוד”

ח”כ בצלאל סמוטריץ’: “לפני שאתם מתחילים אני רוצה לברך את השינויים המרעננים שביצעתם ברדיו 103fm, אתם עושים רדיו נהדר תוך עבודה חשובה ואיכותית”

שי: “תודה אבל בוא נדבר על הטוויטר”

ח”כ בצלאל סמוטריץ’: “קודם כל נותרתי בחיים, אפשר לחיות גם ללא טוויטר. מנגד אני חושב שזה היה מהלך בריוני של חברת טוויטר ולדעתי הבאתי עמדה לגיטימית על עאהד תמימי כשהתייחסתי אליה כמחבלת. כתבתי שלדעתי עאהד תמימי הייתה צריכה לקבל כדור בפיקה של הרגל וטוויטר חסמו אותי”.

שי: “למה דווקא ברגל ולא בראש?”

ח”כ בצלאל סמוטריץ’: “(בהומור) רציתי להיות מאוזן קצת. תפיסת הביטחון של מדינת ישראל מתבססת על יכולת ההרתעה שלנו, אין דבר ששוחק יותר את ההרתעה שלנו מעוד ועוד סרטונים של נערים ונערות שמכים ומקללים את חיילי צה”ל המנועים מלהגיב”.

שי: “מה שאתה הצעת בטוויטר לא היה קצת קיצוני? אפשר היה גם להכות אותה עם הנשק במקום להרוג אותה”

ח”כ בצלאל סמוטריץ’: “אין שום דבר קיצוני בהתייחסות למחבל כמחבל”

שי: “אבל היא לא ביצעה פיגוע”

ח”כ בצלאל סמוטריץ’: “לדעתי היא ביצעה פיגוע. פיגוע זה כל דבר שפוגע בביטחונה של מדינת ישראל ובשלום אזרחיה. התמונות הללו שוחקות את ההרתעה של צה”ל”

שי: “באמת נראה לך שאעהד תמימי שחקה את כוח ההרתעה של צה”ל שמפגיז ומשמיד בסיסים בסוריה? זו ילדה סך הכל. אם כושר ההרתעה של צה”ל כל כך רעוע שילדה בת 15 מצליחה לשבור אותו אז אנחנו בבעיה. צה”ל הרבה יותר חזק מזה ואתה מזלזל בו כעת”

ח”כ בצלאל סמוטריץ’: “לוחמי צה”ל נראים בסרטון הזה לא טוב”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.