טיסת השיכורים: 8 שיכורים הורדו מטיסה לאומן

שמונה נוסעים שיכורים עלו על טיסה לכיוון אומן שבאוקראינה. אחרי עיכוב של שלוש שעות שגרמו, הם הורדו מהטיסה

שמונה נוסעים שהיו אמש בדרכם לאומן, גרמו לעיכוב של יותר משלוש שעות בטיסה שתוכננה לצאת מתל אביב לכיוון אוקראינה בצהריים. שמונת הנוסעים הורדו מהטיסה לאחר שהתעמתו עם אנשי הצוות והשוטרים שהגיעו למטוס.

“בכל שנה שמתחילה הנהירה לאומן יש לא מעט נוסעים שמגיעים לטיסות שיכורים”, אמר ל’ווינט’ אחד מסוכני הנסיעות.

שמונת הנוסעים שהיו בדרכם לאומן, התפרעו, פגעו באנשי הצוות וגם התעמתו עם שוטרים. בשל האירוע התעכבה הטיסה ביותר משלוש שעות.

מדובר בטיסה שהייתה אמורה לצאת אמש בשעה 15:00 לקייב, טיסה 780 של חברת אוקריין אינטרנשיונל איירליינס (Ukraine International Airlines). על הטיסה היו לא מעט אנשים שהיו בדרכם לאומן, לקראת ראש השנה.

שמונה נוסעים מהם, הגיעו לפתח המטוס ושניים מהם היו בגילופין. על פי מה שנודע, אחד מהם חש ברע וחברו החל לקלל ולהתעמת עם צוות המטוס.

מנהל השירות בטיסה הזעיק מיד את המשטרה וגם איתם התעמת אותו נוסע. אנשי צוות המטוס ביקשו מהמשטרה להוריד את הנוסע ואת חבריו מהמטוס, וכך היה. אבל כאן לא מסתיים האירוע.

בשל העובדה שאותם נוסעים הורדו מהמטוס, על פי הנחיות הביטחון יש להוריד גם את המזוודות שלהן, והליך פריקת המזוודות נמשך זמן רב. בשל כך הטיסה המריאה באיחור של מעל שלוש שעות.

“בכל שנה יש הרבה אירועים עם נוסעים שיוצאים לאומן. יש נוסעים שמגיעים שיכורים ואפילו מסוממים למטוס, יש נוסעים שמגיעים לטיסה בלי כרטיסים ומבקשים ‘נדבות’ מנוסעים אחרים ולא מעט מהם מגיעים לטיסה ממש ברגע האחרון כאילו שמדובר באוטובוס”, צוטט ב’ווינט’ גורם בכיר בנתב”ג.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.