טלטלה בספינה: ראש הלשכה הבכיר של בנט פורש

בשיחות סגורות בימים האחרונים נשמע ח”כ ניר אורבך מתבטא לא פעם אחת, “אני לא פורש כי אני מחויב לטל גן צבי”

בתום עשור של עבודה משותפת – ראש הסגל של ראש הממשלה, טל גן צבי, ביקש מרה”מ לסיים את תפקידו בשבועות הקרובים.

ראש הסגל בלשכת ראש הממשלה, טל גן צבי, ביקש היום (ב׳), מראש הממשלה לסיים את תפקידו בשבועות הקרובים.

גן צבי מלווה את רה”מ בנט בעשור האחרון מאז כניסתו לפוליטיקה.

הוא שימש כראש לשכתו במשרד הכלכלה, כראש המטה שלו במשרד החינוך וכיועץ מטעמו במערכות הבחירות ובמשאים ומתנים הקואליציוניים שלאחריהן.

גן צבי (41), בעל תואר ראשון בכלכלה ומנהל עסקים מאוניברסיטת אריאל ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן, משמש כראש הסגל בשנה האחרונה, מאז הקמת הממשלה בחודש יוני אשתקד.

הוא יסיים את תפקידו בשבועות הקרובים באופן סדור ולאחר שישלים את המשימות עליהן הוא אמון.

ראש הממשלה, נפתלי בנט, הודה לגן צבי על שנים ארוכות של עבודה משותפת ומסר: “מרגע כניסתי לפוליטיקה, טל היה לאחד מעמודי התווך בעשייתי הציבורית, בכל התחנות השונות. אני רוצה להודות לו על שנים ארוכות, במהלכן ליווה אותי מקרוב במקצועיות, במסירות ובנאמנות יוצאות דופן, בעליות ובירידות, בעבודה קשה מסביב לשעון.

קיבלתי בצער אך בהבנה את החלטתו לסיים את תפקידו כראש הסגל בלשכת ראש הממשלה לאחר שנה אינטנסיבית ורוויית עשייה, ובתום עשור של עבודה משותפת.

חוכמתו, יכולותיו הניהוליות ופירות עשייתו היוו עבורי נכס יקר, ואני סמוך ובטוח כי בכל אשר יפנה בהמשך הוא ינחל הצלחה ושגשוג”.

ראש הסגל, טל גן צבי: “הייתה לי הזכות לעבוד בעשור האחרון עם משרת ציבור אמיתי שטובת ישראל הייתה ונשארה תמיד בראש מעייניו. אני מודה לראש הממשלה על ההזדמנויות, האתגרים והעשייה בה לקחתי חלק במהלך שנות כהונתו למען אזרחי ישראל בשורה ארוכה של נושאים – מכלכלה, דרך חינוך ועד סוגיות ביטחוניות ומדיניות הרות גורל. בתום עשור של עבודה משותפת ואינטנסיבית, ולאחר שנה בתפקיד המאתגר והעמוס של ראש הסגל, ביקשתי לסיים את תפקידי בקרוב ולפנות לאפיקים חדשים. זו הייתה תקופה משמעותית ויוצאת דופן. אני מודה לראש הממשלה על הדרך המשותפת, ואוסיף להיות לו לעזר גם בעתיד בכל שאידרש”.

עמית סגל כתב בטוויטר: “הלך עם בנט מהיום הראשון בפוליטיקה כולל בימים שבהם לא עבר את אחוז החסימה. החזיק את תיק תחזוקת הימין בממשלה הנוכחית.עזיבתו של טל גן צבי היא מכה קשה לצד הימני בממשלה. גן צבי היה אמון על כל הדאגה למה שחשוב למחנה הלאומי, להתיישבות ביו”ש, למגזר הדתי, הציר לחרדים ועוד. מדובר בדרמה!! כל מי שדיבר עם טל במהלך השנים זה היה כמו לדבר עם בנט.אגב, גן צבי אחראי על תחזוקת אורבך בקואליציה. מה זה אומר עכשיו?”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.