פרסום ראשון – טלטלה בש”ס: צבי חקק פוטר מתפקיד מזכיר המועצת – ש”ס: בהוראת מבקר המדינה – לשכת המבקר: לא מכירים דבר כזה

 דרמה בתנועת ש”ס:  צבי חקק משמשו המיתולוגי של מרן פוטר הבוקר מתפקידו כמזכיר מועצת החכמים של תנועת ש”ס.

 

 ‪.כזכור, לאחר פטירת מרן הגר”ע יוסף נשיא מועצת החכמים התפטר מזכיר מועצת הותיק רפאל פינחסי, את מקומו מילא האיש הקרוב ביותר למרן: צבי חקק לשמש בתפקיד הלא רשמי כמזכיר מועצת החכמים.

 הבוקר, קיבל חקק מכתב פיטורין מתפקידו, וגרם לטלטלה בצמרת התנועה.

גורם בש””ס הגיב ל’קוקר’ ואמר. “אנחנו מזועזעים מהתנהגות יו”ר התנועה ואנשיו. מרן ביקש מפורש שידאגו לאנשי ביתו שעזרו לו יום ולילה,וכך מתנהגים לאיש הקרוב ביותר למרן.

אותו גורם מסיים בכאב ואומר, “כנראה שחקק יותר מידי ישר ולכן היה צריך לשלם את המחיר”.

יעקב ריבלין מבקהילה כתב בטוויטר: צבי חקק פוטר בהוראת מבקר המדינה כמו שהמנכ”ל נתי לסרי קודם לעיריית ירושלים לתפקיד בלי שכר. מסע החיסולים והתירוצים של אחרוני נאמני ישי.

יש לציין כי אנשי דרעי לוטשים עיינים על התפקיד היוקרתי, ושמו של  חיים יוסף  (מקרובו של דרעי)  חלף עלה כמעומד למלא את התפקיד, עתה מנסים אנשי דרעי להשתבץ בעמדות מפתח במטרה לקבוע יתדות בתוך התנועה ולנטרל את אנשיו של ישי שעדיין נמצאים בכל פינה למרות חזרתו של דרעי להנהגת התנועה.

גורמים בש”ס הגיבו ואמרו כי מזעזע שמי שראוי להיות בתפקיד אחר בשס (ולא חסרים תפקידים יצירתיים כגון במורשת מרן) ואפשר לדאוג להם בקלות , נבעטו אחרי שהקריבו את כל שנותיהם למען מרן וש”ס , אבל למי יש תקן למשכורת ויש מקום בשס?  לנהג של הרב שלום כהן יש משכורת מש”ס לעוזי כהן ויהודה אזרד יש לשס לתת מאות אלפי שקלים  ,  כי הם מהתנזים של דרעי , אבל לנאמני מרן אין”.

חשיפת ‘קוקר’ חושפת טפח מהטלטלה הפוקדת את התנועה הקדושה, חקק הוא רק הראשון בסדרת מכתבי הפיטורים הבאים, נדמה שדרעי דוהר לעבר פי תהום, שיביא את ש”ס לקראת פיצול עתידי, משחקי השלום עם ישי הם רק אקורד במשחק השח-  מט הפוליטי.

צילום:  אהרן ווהב חדשות 24

 

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. התבשרנו היום כי צבי חקק פוטר מתפקידו. רחמי רבים נכמרו על אותו רשע שהכה אלפי אנשים שבסך הכל רצו להתברך ממרן זצוק״ל. בינות לשאר אלפי האנשים הפשוטים שהבריון חקק הרים עליהם ידיים, נמצא גם בנו של מרן וחבר מועצת חכמי התורה רבי דוד יוסף שליט״א. הרב דוד בוזה לפני כשלוש שנים והוכה נמרצות על ידי אותו בריון (שליחם של משה ויהודית יוסף)והדבר אף תועד במצלמות האבטחה שבבית מרן זצוק״ל. כשראו בני הזוג משה ויהודית יוסף את המהומה שנוצרה ואת התדהמה שאחזה בציבור הכחישו שישנם צילומים מפלילים של חקק מכה ומגרש את הגר״ד יוסף שליט״א. ואז הם קראו לכתבת החצר שלהם- שרי רוט שערכה כתבה ״מטעם״ באתר בחדרי חרדים. בכתבה אמרה שרי רוט כי היא ראתה את הצילומים ( אלו שיודית הכחישה שקיימים) וראה זה פלא, בצילומים אלו נראה חקק מרעיף דברי חיבה ונשיקות כלפי הרב דוד יוסף. את הסיפור הזה חשוב להפיץ לכל המרחמים על אותו אכזר, מבזה תלמידי חכמים, שנאלץ כעת לחפש עבודה. לנו לא נותר אלא להציע לו: המון ארגונים ועסקים מפוקפקים מחפשים בריונים כמוך. ממשמרת הצניעות ועד מועדונים. העתק הדבק. http://m.ynet.co.il/Article.aspx?id=4003620

  יואל |
  הגב
 2. ככה גם עשו לנאמן מרן שליט”א ועוזרו ומשמשו של זקן המקובלים הרב יצחק כדורי זצ”ל הרב שמעון מלול הי”ו אחרי שנפטר הצדיק. אין להם לא דין ולא דיין אין להם מושג של הכרת הטוב הרב מלול לא רצה לעשות מזה רעש רק בגלל מרן זצ”ל אין להם תרבות שילטון בושה וחרפה!!!!הורסים משפחות שלמות הם עוד ישלמו על זה בשמים !!!
  itzhakhi

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מבקר המדינה לא מכיר כזה סיפור.דרעי ממשיך למחוק את בית מרן

  תלמיד של מרן |
  הגב
 4. שימו לב! לפי המידע שהועבר ברשתות זה בהוראת מבקר המדינה, תפסיקו להשמיץ, אנו בטוחים שידאגו לו
  בהמשך בש”ס.

  דוד |
  הגב