טראמפ בתל אביב: בישראל מתגייסים

המפלגה הרפובליקנית בישראל פתחה עד כה מטות בחירות בירושלים ובמודיעין, ואמש נחנך המטה המרכזי בגוש-דן. בשבוע הבא: מטה רביעי ייפתח בשטחים {למען דונלד}

המפלגה הרפובליקנית בישראל חנכה אמש את מטה הבחירות הראשון של מפלגה אמריקנית אי פעם בגוש-דן.

 

המטה, הממוקם באחד המגדלים במתחם הבורסה ברמת-גן, ישרת את פעילות המפלגה באזורי גוש-דן והשרון, ויפעלו מתוכו מטה המתנדבים, המרצת בוחרים ממוחשבת (טלמרקטינג), וכן תרוכז במקום פעילות הנהגת הצוות האסטרטגי של הקמפיין הישראלי.

 

בשבוע הבא צפוי להיפתח מטה הבחירות הרביעי של טראמפ בישראל, והוא ימוקם דווקא בשומרון. המטה בשומרון צפוי לרכז את הפעילות ואת רישום המצביעים ביהודה ושומרון, ובגוש עציון.

 

 יו”ר המפלגה הרפובליקנית בישראל, עו”ד מארק צל, ציין כי “העובדים והמתנדבים שלנו עובדים מסביב לשעון כדי לתת מענה לכל הבוחרים שפונים אלינו. ההיענות היא עצומה, והבוחרים מאמינים שטראמפ יהיה המועמד הטוב ביותר למדינת ישראל”.

 

מנהל הקמפיין הישראלי של המפלגה, צביקה ברוט, ציין כי “המטרה הסופית היא להגיע לחמישה מטות בחירות פעילים בכל רחבי הארץ. אנחנו נעניק סיוע לכל מי שיבקש עזרה ברישום לקראת הבחירות, ואנחנו נגיע לכמה שיותר בוחרים, בפרט צעירים, כדי להזכיר להם שמי שלא יירשם עכשיו לא יוכל להצביע בנובמבר”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.