טרגדיה במודיעין עילית: פעוט מלוד נשכח ברכב – ונפטר בבית החולים

פעוט נשכח ברכב במודיעין עילית ואותר ע”י בני משפחתו ללא הכרה. חובשים באיחוד הצלה ביצעו בו פעולות החייאה. לאחר זמן קצר נקבע מותו

 

פעוט נשכח ברכב במודיעין עילית ואותר ע”י בני משפחתו ללא הכרה. חובשים באיחוד הצלה ביצעו בו פעולות החייאה. לאחר שפונה לבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו של הפעוט.

הפעוט שחולץ מהרכב במודיעין עילית הוא תושב לוד, אמו הגיעה עמו לקניות בעיר מודיעין עילית.

אהרון ולדשיין חובש באיחוד הצלה סיפר: “לדברי בני המשפחה הפעוט כבן חצי שנה נשכח ברכב בבוקר וכשהגיעו בצהריים הוא היה ברכב ללא דופק ונשימה. ביצענו בו פעולות החייאה ובשלב זה מצבו מוגדר אנוש”.

באגף דוברות והסברה של איחוד הצלה קוראים לנקוט בכללי הבטיחות והזהירות ולא לצאת מכלי הרכב לפני שמוודאים שלא נשארו ברכב ילדים או פעוטות ולא להשאיר ילדים בכלי רכב אפילו לא לרגע. כמו כן מומלץ לעוברי אורח בפרט בימי הקיץ החמים לבדוק בכלי רכב חונים באם לא נשכחו ילדים או פעוטות מה שעלול להסתיים באסונות.

פראמדיק מד”א אורי גבריאל וחובש רפואת חירום במד”א שמואל מונק סיפרו: “מדובר באירוע טראגי קשה. ראינו רכב עם דלתות פתוחות שמתוכו חולץ תינוק כבן חצי שנה לאחר ששהה ברכב סגור. אנשים במקום הכניסו את התינוק לתוך מבנה של בית כנסת סמוך והתחילו להעניק לו סיוע ראשוני. הוא היה מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה עם סימני מכת חום. הענקנו לו טיפול רפואי וביצענו בו פעולות החייאה מתקדמות ממושכות. צוות ניידת טיפול נמרץ של מד”א שהגיע במהירות ממשיך להיאבק על חייו.”

 

התפללו על הפעוט ממודיעין עילית שננעל ברכב ומצבו קשה: יהודה בן אפרת.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.