טרגדיה במעיין: תושב ברכפלד הוא הצעיר שנמצא ללא רוח חיים

ישראל כספרסקי תושב ברכפלד בן 23 הוא הצעיר החרדי שטבל בבור המים ליד מודיעין עילית, טבע וגופתו נמצאה אמש ע”י ילדים שעברו במקום.

ישראל כספרסקי תושב ברכפלד בן 23 הוא הצעיר החרדי שטבל בבור המים ליד מודיעין עילית, טבע וגופתו נמצאה אמש ע”י ילדים שעברו במקום.

על פי ההערכה האסון אירע בערב שבת האחרון כאשר הצעיר שהתחזק לאחרונה טבל בבור והשתלשל דרך החבל שנקרע. גורמים בעיר מודיעין עילית חושדים כי החבל היה רעוע ולא עמד לפי התקן.

זק”א ניהל הלילה מבצע חילוץ מורכב של אדם שנמצא ללא רוח חיים בתוך באר צר בחורשה הסמוכה למודיעין. מדובר על חסיד ברסלב שירד לטבול בבאר שם.

אמש בסביבות השעה 20:00 התקבל דיווח במוקד זק”א על גבר בשנות העשרים לחייו שנמצאה בתוך באר מים ביער לפיד.

חיים אוטמזגין מפקד היחידות המיוחדות של זק”א: “במשך כ- 8 שעות פעלו מתנדבי זק”א שפלה ויחידת הצוללים של זק”א בסיוע לוחמי האש וכוחות המשטרה בזירה בנסיונות חילוץ הגופה מתוך הבאר. מדובר באירוע מורכב המחייב שיתוף פעולה של כלל הכוחות שפעלו בשטח החל מלוחמי האש והיל”מ שהרחיבו את שפת הבאר והציבו חצובות סנפלינג להורדת ואבטחת הצוללים של זק”א דרך מתנדבי יחידת הגיפים של ארגון ידידים ששינעו את הציוד אל תוך השטח ומשטרת ישראל שאבטחה את האירוע”.

פליקס לוטן פארמדיק מד”א ומדריך ראשי ביחידת צוללי זק”א שחילץ את הגופה מהבאר: “מדובר היה במשימה מורכבת המחייבת שימוש בחליפת צלילה יבשה ומסכת פנים מלאה”.

לאחר שעות רבות של מאמצים גופת הנער שנפל אל מותו בבאר סמוך למודיעין עילית חולצה מהבור וכעת עושה את דרכה באמבולנס חולון לזיהוי במכון לרפואה המשפטית באבו כביר, משפחתו עודכנה ע”י קצין ונקראה לזיהוי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.