יאיר נתניהו עומד מאחורי חוק המואזין (וידאו)

מדוע ראש הממשלה מתעקש על חוק המואזין?הכתב הפוליטי עקיבא נוביק חשף הערב (רביעי)כי החוק שאוסר על השמעת רעש ממסגדים. ככל הנראה, מגיע מלא אחר מאשר בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו שלחץ להעביר את החוק.{ המושך בחוטים}

מדוע ראש הממשלה מתעקש על חוק המואזין?בערוץ 10 נחשף הערב, כי החוק שאוסר על השמעת רעש ממסגדים. ככל הנראה, מגיע מלא אחר מאשר בנו של ראש הממשלה יאיר נתניהו שלחץ להעביר את החוק.

בכירים בממשלה מספרים הערב (רביעי) לחדשות 10 כי למרות  ששרי הימין לא תומכים בחוק, יאיר נתניהו, בנו של ראש הממשלה בנימין נתניהו, לוחץ על אביו ואוסף פניות ציבור בנושא ודואג שהחוק הזה לא ירד מסדר היום.


לטענת השרים, נתניהו סיפר לא אחת בישיבות ממשלה, כי הוא כתושב קיסריה סובל מרעש ממסגדים סמוכים. נתניהו סיפר איך ישב עם מנהיג אירופי מקיסריה והמנהיג נזף בו ושאל למה לא משתיקים את המואזינים שמפריעים.

לפי התכנון, החוק יעלה להצבעה ביום רביעי הבא, אלא שהחרדים מתנגדים.

בערוץ לא הביאו את התגובה המלאה של ראש הממשלה שתקף בחריפות את ההכפשות היומיומיות של ערוץ 10 כנגד יאיר נתניהו והמשפחה.

הנה התגובה המלאה של ראש הממשלה

ערוץ 10 שהפגין על ״סתימת פיות״ כאשר עמד בפני סגירה על פי חוק כשלא שילם את חובותיו למדינה בסך מיליונים על חשבון הציבור, עתר בבקשה להוריד מהמסך את ערוץ 20. כיום הם הפגינו את אותה מידה של צביעות כאשר סתמו לנו את הפה וצינזרו את תגובתנו להלן:

“ערוץ 10 כבר לא מנסים להעמיד פנים שהם כלי תקשורת אובייקטיבי ולא כלי תעמולה. טפטוף הרעל היום יומי כנגד ראש הממשלה ומשפחתו נועד לעשות שטיפת מוח לציבור באופן השקוף ביותר. שידורי 2 כתבות ההכפשה על בנו של ראש הממשלה במהדורה אחת מדברות בעד עצמן. אין כמעט אזרח בישראל שלוקח ברצינות את שידורי התעמולה שלכם ואולי זה מסביר את הרייטינג”.
==
בתגובתנו התייחסנו ל-2 כתבות הכפשה היות וכתבת רכילות מרושעת נוספת של רביב דרוקר נדחתה מהערב ליום אחר בשל תגובה זו.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. פשוט בושה לחרדים בכאילו שהכל אצלם פוליטי, ליצמן פשוט מצחיק אותי כל יום מחדש, מה הקשר לשבת? הצפירה של השבת היא בזמן שאפשר לעשות צפירה ולא ב-4 בבוקר, זמן נורמלי לכולם, טוב שלא אמרו שבגלל חוק המואזין זה יפגע גם בכריזה של הקניון, פשוט בושה שאלה בחריידים בכאילו בממשלה. ועל דרע אין מה לדבר רשע נשאר רשע, הוא תמיד ראשו פוליטי חושב בין גניבה לגניבה בין כסא לכסא ובין בחירות לבחירות, זה לא סוד שפוחד שהמצבעים הערבים שהם החריידים החדשים של דרעי הרשע לא יצביעו בשבילו, רק פוליטיקה 0 השגים ורק תככים בושה לחריידים בכאילו.
    ואם החוק מדבר גם על הצהריים אפשר לשנותו שבצהריים יהיה אפשר, אבל ב-4 בבוקר לא.
    האמת אני הייתי מבטל את החוק בכלל אם היו אוכפים כבר חוק שקיים של שעות המנוחה, שאסור להפריע בהם וזה כבר היה עושה את האפקט. אבל בפוליטיקה כמו בפוליטיקה כולם שם עם טמטום יתר. ככה נבחרים הנבחרים של הציבור למי יש את הטמטום הגבוה ביותר מתקבל

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב