קמפיין ‘יד לפושעים’ עולה לירושלים: מודעות בבירה: מרן שר התורה הגר”ח קנייבסקי: “המצביע להם גורם לחילול ה'”‬ – סיקור

מערכת הבחירות בירושלים נמצאת לקראת הישורת האחרונה: כאשר למערכה הניטשת בקרב המאסף על קולות הבוחרים מטילים את כל  הכלים הכבדים העומדים לרשותם.

ב’דגל התורה’ החליטו להקצות את מירב הכספים למטה בהר חוצבים משם יעברו הפעילים לבתים עם השלטים.

בבחירות הנוכחיות בירושלים, כבר פעילים מזה חודש פעילי בני תורה שחרשו את השטח וקישטו את מרפסות הבתים בשכונות החרדיות בירושלים בשלטי ‘עץ’: בגבעת שאול, קריית יובל  בית וגן ורמות שם בולטת התופעה.

עתה החליטו ביהדות  התורה להשיב מלחמה שערה עם שלטים שבהם מרן הגר”ח קנייבסקי קורא להצביע ג’ לצד הכיתוב “מי שמצביע למפלגה אחרת נותן יד לפושעים”.

 בדגל התורה מתכוננים למקד את מירב תשומת הלב בירושלים, ולהקצות משאבים רבים בכל הסברה שונים בכדי להביא לפירוקה של תנועת בני תורה בירושלים.

 במוצ”ש יתקיים כנס גדול בירושלים בו ישתתפו מרן שר התורה הגר”ח קנייבסקי רבני השכונות, פעילים ותושבים, בדגל התורה אומרים כי מדובר במפגן כוח למען יהדות התורה בקרב על גורלה של היהדות החרדית.

מרן הגר''ח קניבסקי ג ג 1

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. למה לצאת מהבית כשאפשר לסדר עניינים מוניציפליים עירוניים בקומבינה בטלפון? כך מצוטט מהפרושור מכרזת הבחירות, ואני זועק עד מתי שאר החסידים שאינם גור או משרת הציבור האחר, למה בכלל זה מורשה? ועוד בפרסום חוצות, זאת עברה וכל הציבור צריך שיסדרו לו את בעיותיו, ולכן אני שומע המון על אפליה בהריסת מבנים, בהריסת מרפסות, בהריסת תוספת בניה ועוד, ונכון הדבר שהשרות בעירייה מגמתי, ואין גישה אם אתה לא מהם, ולכן חייבים נגישות ואמת תורנית

    יגאל אלוש מועמד בבני ברק |
    הגב