יהודה גליק בראיון ל’קוקר’: “אדאג למען הנשים הרפורמיות”

הכירו את הח”כ החדש של הליכוד: רגע לפני שהוא מושבע לחבר כנסת פגש כתב ‘קוקר’ ארי קלמן את יהודה גליק לראיון בו הוא מבטיח להגן על הרפורמים, “כל אישה יכולה לטבול בלי שיתערבו לו בחיים, הפגיעה הזאת בנשים היא מיותרת”. צפו

שעות לפני שיושבע כחבר כנסת פגשנו את יהודה גליק במסדרונות הכנסת. מי שלא רצה את גליק בהר הבית יקבל אותו במליאת הכנסת מתעמת עם חברי הכנסת הערבים – מופע מושלם לחובבי ערוץ הכנסת.

“אני מתפלל לקדוש ברוך הוא שיתן לי הכנעה וענווה ויציל אותי מיצר הרע ומכעס” , פותח גליק את הראיון. מחר יחל גליק עבודה פרלמנטרית עם “מושב קיץ” סוער במיוחד, שאלנו את גליק כיצד ינהג בנושאי דת ומדינה, “אני מנצל את השעות האחרונות שאני לא חייב לענות לזה”, הוא אומר, “אני ישתדל להיות נאמן למסורת ולזכור גם שאני במשחק קבוצתי ושאני חייב להם ג”כ ויש לזה ויתורים כמו בשלום בית ששניהן בטוחים שהם צודקים לפעמים צריך גם לוותר”.

גליק שנחשב עוף מוזר בפוליטיקה, מדבר בראיון על השיתוף פעולה העתידי עם חברי הכנסת החרדים, ” אני יעבוד יחד עם חברי הכנסת החרדים מתוך כבוד ומתוך ידיעה שיש בינינו חילוקי כבוד. ובחילוקי דעות צריך לבוא אחד לקראת השני. יש לי הערכה כלפי הרב מוזס. שיש הערכה כלפי בני אדם גם חילוקי דעות אפשר לפתור. ושרוצים להגיע למלחמה גם למלחמות אפשר לריב”, הוא מבהיר.

החרדים כבר מריחים צרות, כששומעים את גליק מתבטא על הרפורמים ונושא חוק המקוואות אפשר להבין אותם, אך גליק מסביר, “נפעל לפי ההלכה, דהיינו שכל אישה יכולה לטבול בלי שיתערבו לו בחיים, הפגיעה הזאת בנשים היא מיותרת”, אומר גליק. .

ביום שני בשעה 12:00 יושבע גליק לכהן כח”כ מן השורה, “אני מקווה שאני יהיה חבר כנסת רגוע וקיצוני מאוד לכבוד האדם וקיצוני מאוד להקשיב לכל אחד ואחד. אני רוצה לקוות שזאת תהיה הדרך”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.