“יהודים מתכוננים לשבת קודש” – ואיך עושה אברהם פריד?

ספר light point שנועד להנגיש את תורת הרבי מליובאוויטש לדוברי השפה האנגלית זכה לפרזנטור לא צפוי: גדול הזמר החסידי אברהם פריד.

ספר light point שנועד להנגיש את תורת הרבי מליובאוויטש לדוברי השפה האנגלית זכה לפרזנטור לא צפוי: גדול הזמר החסידי אברהם פריד.

הספר, שנערך ועובד מתוך שיחותיו של הרבי מלובביץ תורגם לאנגלית על ידי מספר רבנים, והוא עוסק בביאור פרשיות השבוע ומועדי השנה עם פרשנות ועצה יומית מהרבי מלובביץ במסגרת סדרת הספרים light point – נקודה של אור.

הספר שנמכר כבר ביותר מ-20,000 עותקים זכה לביקוש אדיר בקרב הקהילה הדתית והחרדית בקרב יהודי ארה”ב. עורכי הספר הצליחו להתאים אותו בעת ובעונה גם ליהודים יודעי ספר וגם לאלו שאינם נמנים על ציבור חובשי ספסלי בתי המדרש.

בסרטון התדמית המפתיע נראה פריד עורך קניות ומתכונן לשבת כשברקע מתנגן שירו המפורסם, בלחנו של יו”ט הערליך “יהודים מתכוננים לשבת קודש”, ובסיומו הוא נראה יושב בסלון ביתו ומתכונן לשבת בלימוד מתוך הספר החדש.

הרב אברהם מן מנהל הוצאת הספרים ‘אור החסידות’ שעומדת מאחורי הפצת הספר מעיד: “אנו מקבלים פניות נרגשות רבות על הספר החדש. רק כעת סיימתי שיחת טלפון עם עורך-דין יהודי מקליוולנד שאינו מוגדר כחובש כיפה. הוא התקשר כדי לחזק את ידינו ואמר כי הספר light point מאיר לו את השבוע, מזווית שלא הכיר מיום הוולדו ועד היום.

אכן, עצותיו של הרבי מלובביץ ליוו ומלווים רבים ברחבי העולם, יהודים ושאינם לאורך כל השנה, נקודות האור היומיות רלוונטיות לכל אחד ואחת מבלי לוותר על עומק הפרשה ויש כאן פנינים נפלאים אותם רבים דורשים בניו יורק ומחוצה לה. מדובר בעצות שרלוונטיות לכל אחד ואחת, מבעלי עסקים, פוליטיקאים, אנשי רוח ואקדמיה ולמעשה לכל אדם בצורה נגישה מאירה וברורה בשפה האנגלית, שמצטרפות לסדרת הספרים שלנו בלשון הקודש”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.