יובל המבולבל מבהיר: “התחזקתי, אך לא חזרתי בתשובה”

בראיון נרחב שהעניק בסוף השבוע למוסף “שבעה לילות” ב’ידיעות אחרונות’ הוא דיבר באופן גלוי על התקרבותו לדת ולמסורת, כן סיפר שמניח תפילין משתדל להתפלל בכל יום, שומר על כשרות ולומד בשיעור מיוחד. אך מבהיר שלא חזר בתשובה.

יובל המבולבל כבר לא מבולבל: בראיון נרחב שהעניק בסוף השבוע למוסף “שבעה לילות” ב’ידיעות אחרונות’ הוא דיבר באופן גלוי על התקרבותו לדת ולמסורת, כן סיפר “שמניח תפילין ומשתדל להתפלל בכל יום”, עוד תיאר בראיון כי “הוא מקפיד לשמור על כשרות ולומד בשיעור מיוחד עם רב בתל אביב יחד עם הזמר ישי לפידות”.

בראיון הוא סיפר על כך שחש סיפוק גדול מהתקרבותו לדת אך הבהיר כי “לא חזר בתשובה”.

לאחר הראיון הגיעו תגובות רבות ויובל נאלץ לפרסם הודעת הבהרה בדף הפייסבוק שלו, “בתקופה האחרונה אני עובר שינויים מאוד טובים גם בקריירה שלי כאומן וכיוצר וגם בחיים האישיים שלי . היה חשוב לי לשתף את הדברים שעוברים עליי אבל אני מרגיש שבימים האחרונים הפירושים לשיתוף שלי יצאו קצת מפרופורציה והמון דברים הוקצנו והוצאו מהקשרם אז אולי זה הזמן לעשות קצת סדר”  הוא כותב.

יובל מבהיר כי “ראשית אני לא חוזר בתשובה” אבל אני בהחלט מתקרב לשורשים הנפלאים ביהדות שלנו ומאמץ לי המון דברים שגורמים לי להיות שלם עם האמת שבתוכי , להיות בנאדם טוב יותר ואיש משפחה טוב יותר” .

לגבי התכנים שיוצר לילדים הוא מבהיר: “הכל נשאר אותו דבר – מסרים ערכיים עטופים בשטויות מצחיקות . שנית – לגבי הכתבה שפורסמה בסופשבוע האחרון – אני לא רוצה להרחיב הרבה בנושא רק לספר שחלק מהדברים שנאמרו קצת יצאו מפרופורציה .זה נכון שכשיצאתי לדרך עצמאית ללא ניהול אישי הייתי פחות מאורגן אבל ברוך השם אני כל הזמן לומד ומיישם .

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.