יוזמה: לומדים משניות לע”נ הרב שטיינמן זצ”ל

זוכרים לומדים ומתפללים, בארגון תכלית פועלים לזכרו של מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן זצוק”ל

“אבקש מכל מי שרוצה בטובתי ללמוד כל יום פרק משניות עד גמר י”ב חודש והבנות יאמרו כל יום 10 פרקי תהילים” – מתוך צוואתו של מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן זצוק”ל, מיד בתום ההלוויה ועם פרסום הצוואה הוחלט בארגון תכלית להרים את הכפפה וליזום סיומי הש”ס וספרי תהילים לזכרו ולבקשתו של מרן ראש הישיבה, ארגון תכלית שהוקם לפני כ-20 שנה ע”י איש החסד הרב אהרון כהן פועל במשך השנה במישורים רבים של סיוע וחסד, חלוקת סלי מזון למשפחות מעוטות יכולת, הסעות לבתי חולים ומסגרות לימוד לאברכים ובני ישיבות.

ארגון תכלית יצא בפרסום נרחב תחת הכותרת “זמן יהודי אינו הפקר!!” בו קראו לקיים את צוואתו של מרן ראש הישיבה זצוק”ל, המשתתפים נכנסים להגרלה ע”ס 1,000 דולר, טבעת יהלום, תווי קניה ועוד.

בארגון מספרים על היענות גבוהה, “עד כה הצטרפו אלפים למסגרות הלימוד, למעלה מ-470 מסכתות נלמדו ומאות ספרי תהילים נקראו” בארגון מוסיפים ואומרים “המיזם חסר תקדים, השאיפה שבתום 30 יום מפטירת מרן ראש הישיבה, נגיע לסיום השס בכל יום ומאות ספרי תהילים”.

מיסד הארגון הרב אהרון כהן הוסיף: “זכינו להכנס תדיר למעונו של מרן ראש הישיבה הגראי”ל שטיינמן זצוק”ל ולכן עם פרסום הצוואה המיוחדת החלטנו לפתוח קו מיוחד שמספרו 6031* ובו מצטרפים בני התורה לקיום הצוואה”.

בארגון תכלית קוראים לבני התורה שעדיין לא הצטרפו לטול כעת חלק בקיום צוואתו ולע”נ של מרן ראש הישיבה זצוק”ל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מקום תפלה יגיע לצדיקים וקדושים מאנשי הפלג מהשמים בקרוב ממש... הכי הכי חשוב משפחה באחדות - שלמה ומאושרת! תאמינו לי אנשי הפלג קשורים לקב"ה בלב ונפש, הם אנשי שמחה! הם אנשי חסד, לסבא שלי לא היה כסף ובקושי האכיל את הילדים ומי מדבר על מתנות לנכדים ולננינים, אבל היתה לו שמחה, עין טובה ויראת שמים. אהבנו אותו אהבת נפש, נפטר ללא ירושה אבל הותיר אחריו כ 800 נכדים, זא"מ שהיה הרבה יותר עשיר מעשיר כי היה מאושר והכי חשוב להשאיר נכדים שהולכים בדרך התורה, ומוחים למען כבוד ד' ית' שמו, ואף אחד מהם לא מת מרעב. רוב אלו שנמכרים לאקדמיה ולהרוויח כסף, שוכחים מהמשפחה ומהתכלית דהיינו לקדש שם שמים תמיד, אולי משאירים ירושה גדולה אבל לא בדיוק משאירים אור גדול, ולא דור גדול שיגידו עליהם קדיש וילמדו משניות לזכרם, הסבא שלי נפטר לפני כ 10 שנים ועד היום בכל שנה ביום פטירתו ישנם מאות נכדים שעולים לקברו, כולם ב"ה יראי שמים, אנשי אמת, אוהבי ד', מוחים לכבוד הקב"ה, זו הצלחה אמיתית ולא להיפטר מהעולם עם תואר וכסף ובקושי ילדים שאין מי שיגיע לאזכרה שלהם אחרי שנים רבות.. ל"ע...

    מקום תפלה יגיע לצדיקים וקדושים מאנשי הפלג מהשמים בקרוב ממש… הכי הכי חשוב משפחה באחדות – שלמה ומאושרת! תאמינו לי אנשי הפלג קשורים לקב”ה בלב ונפש, הם אנשי שמחה! הם אנשי חסד, לסבא שלי לא היה כסף ובקושי האכיל את הילדים ומי מדבר על מתנות לנכדים ולננינים, אבל היתה לו שמחה, עין טובה ויראת שמים. אהבנו אותו אהבת נפש, נפטר ללא ירושה אבל הותיר אחריו כ 800 נכדים, זא”מ שהיה הרבה יותר עשיר מעשיר כי היה מאושר והכי חשוב להשאיר נכדים שהולכים בדרך התורה, ומוחים למען כבוד ד’ ית’ שמו, ואף אחד מהם לא מת מרעב.

    רוב אלו שנמכרים לאקדמיה ולהרוויח כסף, שוכחים מהמשפחה ומהתכלית דהיינו לקדש שם שמים תמיד, אולי משאירים ירושה גדולה אבל לא בדיוק משאירים אור גדול, ולא דור גדול שיגידו עליהם קדיש וילמדו משניות לזכרם, הסבא שלי נפטר לפני כ 10 שנים ועד היום בכל שנה ביום פטירתו ישנם מאות נכדים שעולים לקברו, כולם ב”ה יראי שמים, אנשי אמת, אוהבי ד’, מוחים לכבוד הקב”ה, זו הצלחה אמיתית ולא להיפטר מהעולם עם תואר וכסף ובקושי ילדים שאין מי שיגיע לאזכרה שלהם אחרי שנים רבות.. ל”ע…

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב