יו”ר הכנסת: “הקב”ה מוביל אותנו”(וידאו)

יו”ר הכנסת יולי אדלשטיין בראיון ל’ערוץ 20 במסגרת תכנית פרשת השבוע: “אתה מחפש את הקדוש ברוך הוא, אתה לא מתרחק ממנו. אתה צריך להאמין שמשהו מוביל אותך”. {צפו}

יושב ראש הכנסת,יולי אדלשטיין מספר על התחזקות האמונה דווקא ברגעים הקשים. בתוכנית “פרשת השבוע” בהגשת גיא זו-ארץ אשר תשודר הערב בערוץ 20 חוזר אדלשטיין לאירועים הקשים שחווה בכלא הסובייטי ומספר על האופטימיות בפרשת יתרו: “אתה מחפש את הקדוש ברוך הוא, אתה לא מתרחק ממנו. אתה צריך להאמין שמשהו מוביל אותך”.

אדלשטיין הוסיף: “אנשים לא מבינים שבמצבים כאלה אדם לא מאמין שהוא הולך למות, אדם מאמין שהוא ישרוד ואני חושב שזה אחד הלקחים, פרשת יתרו היא פרשה מאד אופטימית. בנוסף לכל מיני סיפורים שיכולים להיכנס על העצות הטובות של יתרו למשה וכן הלאה, אבל יש את האופטימיות בפרשה הזאת שבאמת, שהקדוש ברוך גם על העתיד הוא מדבר עם העם הזה למרות שהקדוש ברוך הוא יודע שאחרי מעמד הר סיני נעשה הרבה דברים לא יפים ולא טובים, אבל תוכנית העל היא עדיין טובה”.

יו"ר הכנסת, מר יולי אדלשטיין, הגיע לאולפן "פרשת השבוע" וסיפר לגיא זוארץ כיצד התגבר על התקופה בה היה אסיר ציון ועל הקשיים בכלא הסובייטי. הערב ב-23:30.מחר ב-21:00.

‎Posted by ‎ערוץ 20‎ on‎ יום רביעי 27 ינואר 2016

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.