יו”ר סיעת ש”ס נלחם למען החרדים העובדים

יו”ר סיעת ש”ס בכנסת יוצא להגנת ההסתדרות: ‘לא פעם הגיעו לשולחני טענות בנוגע לזכויות עובדים שומרי תורה ומצוות, כל פנייה כזו טופלה במהירות ע”י נציגי אגף הדתי בהסתדרות’

 

על רקע המתקפות בעיקר מימינה נגד ההסתדרות והעומד בראשה, יוצא יו”ר סיעת ש”ס בכנסת הרב מיכאל מלכיאלי להגנת ההסתדרות, תוך שהוא מציין את התרומה שלהם לחיזוק כוחם של העובדים בכלל ושל העובדים החרדים בפרט. בניגוד ליהדות התורה, ש”ס שותפה כבר שנים ארוכות בהסתדרות ונציג מטעמה אחראי על טיפול בזכויות העובדים שומרי התורה והמצוות.

בתגובה למתקפה של ימינה נגד ההסתדרות והטענות שעלו נגדה בהקשר פוליטי לאחר שימינה הלכה לאופוזיציה, אומר חבר הכנסת הרב מיכאל מלכיאלי: ‘בתוקף תפקידי בכנסת ובוועדת הכספים, ראיתי לא פעם איך גורמים שונים מנסים לפגוע בזכויות העובדים וההסתדרות בראשות ארנון בן דוד, פועלת לסכל את היוזמות השונות שמגיעות מכל מיני גורמים שרואים את הכלכלה רק דרך החור של הגרוש בלי לראות את האנשים שמעבר לכסף. לא פעם הגיעו לשולחני טענות בנוגע לזכויות עובדים שומרי תורה ומצוות, כל פנייה כזו שהעברתי לידידי דני סיידה נציג ש”ס בהסתדרות, טופלה במהירות, אין לנו את הזכות והפריבילגיה לפגוע בגופים שדואגים לעובדים החלשים.

צר לי שחברי בכנסת בחרו בהסתדרות והעומד בראשה כמטרה על מנת לגרוף הון פוליטי’.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.