שלי התראיינה – בוז’י צייץ (הקלטה)

במהלך ראיון ברשת ב’ צייץ הרצוג בטוויטר כי “השמאל הקיצוני שם את הביטחון בידיו של ליברמן וכי אין לשמאל הקיצוני מקום במחנה הציוני”. בתגובה אמרה יחימוביץ’ כי הרצוג משתמש כעת ברטוריקה של הליכוד { סכינים בעבודה}

לאחר שכינה אותה “נשיאת הפיסיבוק”, שלי יחימוביץ משיבה אש, בראיון שהעניקה הבוקר לרשת ב’ היא דוחה את הטענות כי התחננה לכהן כשרה,”הרצוג לא קיבל פירור של כבוד או הבטחה או משהו מנתניהו. הוא היה השטיח האדום שעליו צעד ליברמן לממשלה. השתמשו בו לכל אורך הדרך”., תקפה.

כשעודכנתי ע”י הרצוג הבנתי שבעצם יש לו כלום עם כלום ברוטב שום כלום. הרצוג רצה אותי לידו בממשלה כעלה תאנה. ניסיתי להניא אותו מכך בשיחות ביננו וכשלא הצלחתי בכך נאלצתי לצאת נגד המהלך פומבית”.

חברת הכנסת שלי יחימוביץ’ בראיון נרחב הבוקר בעקבות המתקפה החריפה של יו”ר העבודה יצחק הרצוג עליה וכישלון מהלך כניסת העבודה לממשלה.
במהלך הראיון צייץ הרצוג בטוויטר כי “השמאל הקיצוני שם את הביטחון בידיו של ליברמן וכי אין לשמאל הקיצוני מקום במחנה הציוני”. בתגובה אמרה יחימוביץ’ כי הרצוג משתמש כעת ברטוריקה של הליכוד כדי לעשות דה לגיטימציה למחנה גדול, וכי זאת חציית גבול מסוכנת ובלתי נסלחת.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.