יעלון חתם: פשיטה על משרדי הפלג הצפוני שהוצאו אל מחוץ לחוק (וידאו)

בעקבות ההכרזה, ולאחר חתימת שר הביטחון על צו לתפיסת כספים ורכוש של 17 עמותות ומוסדות המשתייכים לתנועה, בוצעה פעילות נרחבת במסגרתה נמסרו/הודבקו צווי סגירה במשרדיהם של 17 עמותות ומוסדות ברחבי הארץ, וכן נערכו חיפושים ב-13 מתוכם. בפעילות זו השתתפו כוחות של משטרת ישראל ושב״כ, לרבות כוחות של כלל מחוזות המשטרה ובדגש על חוף, צפון, דרום, תל אביב ולהב 433 {ארגון טרור}

במהלך הלילה חתם שר הבטחון בוגי יעלון על ההחלטה להכריז על הפלג הצפוני של התנועה האיסלאמית כ”התאחדות בלתי מותרת” והיא הוצאה אל מחוץ לחוק.

בתוך כך פשטו כוחות משטרה והשב”כ על משרדי התנועה ומסרו צווי סגירה במשרדיהם של 17 עמותות ומוסדות ברחבי הארץ הקשורות לארגון.

במסגרת הפעילות נתפסו והח

בהודעה משותפת מטעם דובר המשטרה ותקשורת נמסר : הודעה משותפת מטעם דובר המשטרה ותקשורת שב״כ כי “בהמשך להחלטת הקבינט, חתם שהב״ט על צו המכריז על הפלג הצפוני של התנועה האסלאמית כהתאחדות בלתי מותרת.”

והוסיפו “הלילה, בעקבות ההכרזה, ולאחר חתימת שר הביטחון על צו לתפיסת כספים ורכוש של 17 עמותות ומוסדות המשתייכים לתנועה, בוצעה פעילות נרחבת במסגרתה נמסרו/הודבקו צווי סגירה במשרדיהם של 17 עמותות ומוסדות ברחבי הארץ (אום אל פחם, יפו, נצרת, כפר כנא, טורעאן, באר שבע ורהט), וכן נערכו חיפושים ב-13 מתוכם. בפעילות זו השתתפו כוחות של משטרת ישראל ושב״כ, לרבות כוחות של כלל מחוזות המשטרה ובדגש על חוף, צפון, דרום, תל אביב ולהב 433.

במסגרת הפעילות נתפסו חומרים, מחשבים, מדיות, מסמכים וכספים, וכן הוקפאו חשבונות בנק שעל פי החשד שימשו את המוסדות והעמותות במסגרת פעילותה של התנועה כנגד ביטחון המדינה.”

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.