ירושלים: קובי כחלון מתפטר מתפקידו

דרמה בעיריית ירושלים: סגן ראש העיר, קובי כחלון, הודיע היום לראש העירייה ניר ברקת כי הוא מתפטר מתפקידו, הרקע להתפטרותו: מעבר לעולם העסקים ויעוץ לאחיו שר האוצר משה כחלון ללא שכר

דרמה בעיריית ירושלים: סגן ראש העיר, קובי כחלון, הודיע היום לראש העירייה ניר ברקת כי הוא מתפטר מתפקידו, הרקע להתפטרותו: מעבר לעולם העסקים ויעוץ לאחיו שר האוצר משה כחלון ללא שכר.

כחלון משלים שבע שנות כהונה. הוא הודיע כי ישוב לעסקיו הפרטיים כקבלן חשמל וכיזם. כחלון הודיע על התפטרותו יומיים לאחר שאמר בראיון ל-News1 כי “לא אשאר זמן רב בתפקיד בעירייה”.

במכתב המבשר על התפטרותו אותו הגיש לברקת כתב: “בבחירות המוניציפאליות בנקודה הזו, חרף תכניותיי לפרוש. חשתי צורך עז להמשיך ולעמוד לימינך, וזאת על מנת שנוכל כולנו ביחד ובהנהנתך. להמשיך את תנופת העיר ושגשוגה כמו כן סיכמנו על שרות של שנה נוספת, אלא שבתום שנה שוב נקראתי לרגל והמשכתי עד הלום”.

כחלון הוסיף: “כעת. בסיומן של 7 השנים אשר עבורי ברמה האישית הן 7 השנים הטובות, אני מביט לאחור בסיפוק רב הן מהעשייה המשותפת, מהחברות ומסביבת העבודה, ובעיקר שמח על הזכות להשפיע ולשרת את תושבי העיר היקרה שלנו ־ בירת ישראל ירושלים. אפרוש לדרכי החדשה בנובמבר הקרוב. כפי שסיכמנו. בדיוק 7 שנים לאחר שהתחלנו את דרכינו המשותפת והנפלאה”. כתב כחלון.

קובי כחלון אומר לניוז 1 כי מבחינה אישית מוטב לו להיות איש עסקים פרטי הן מבחינת הכנסות והן מבחינה משפחתית. אולם בנוסף מעריכים כי כחלון עשוי להפוך ליועץ רשמי או לא-רשמי של אחיו השר. שני האחים מקורבים זה לזה כבר שנים רבות

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.