“ישנתי בחדרי עגלות”: הידוענית שעזבה את בני ברק מככבת בערוץ 12

בתוכנית “חשיפה” של חיים אתגר בקשת 12 יחשף הערב סיפור חייה יוצא הדופן המטלטל והבלתי נתפס של יסכה מסטריז, משווקת בגדים ידועה שעברה בעברה התעללות פיזית קשה מצד אמא ומשפחת האומנה שבה גדלה והפקירה את עצמה לעולם. צפו בקטע

בתוכנית “חשיפה” של חיים אתגר בקשת 12 יחשף הערב סיפור חייה יוצא הדופן המטלטל והבלתי נתפס של יסכה מסטריז, משווקת בגדים ידועה שעברה בעברה התעללות פיזית קשה מצד אמא ומשפחת האומנה שבה גדלה והפקירה את עצמה לעולם.

מסטריז, בת 20, חשפה את סיפורה הכואב על עברה בתנאי העוני בבית החרדי שבבני ברק ואף סיפרה על הדרך שבה נאלצה להתמודד ולברוח מחיי הרחוב לתוך חיים אחרים ומופקרים.

כמה שנים לאחר אותם אירועים קשים בחייה, יסכה מסטריז הגשימה חלום והפכה להיות מבין השמות החמים בעולם הביגוד, לאחר שחתמה בסוכנות הדוגמנות הנחשק של רוברטו בן שושן .

בתכנית היא מספרת על הלילות הבלתי אפשריים שעברה בתוך ילדה שנזרקה מהבית וגרה ברחוב, ועל כך שהייתה נאלצת לשרוד ב”חדרי עגלות”.

“אצל החרדים בעיקר יש חדר שלם של עגלות, כי לכולם יש ילדים, אז בלילות מצטנפים בתוך אחת העגלות.

פה הייתי ישנה, בלילות קרים הייתי ישנה בעגלות כאלה. בדברים האלה הייתי ישנה, יש שמיכה גם”.

איך אפשר להעביר פה לילה, איך אפשר לישון פה בכלל?

“זה היה ממש מעולה בשבילי, זה היה ממש מציאה. עגלה היא נוחה, יש לה ריפוד, אפילו יותר בטוח מלישון בגינה, הרבה יותר בטוח. מקום סגור יחסית, ליד בניין, שאם משהו יקרה לי – אני יכולה לצרוח לעזרה”.

אנשים לא רואים כשהם מגיעים לקחת את העגלה בבוקר?

“אנשים רואים, הייתה לי סיטואציה שבן אדם העיר אותי באמצע הלילה: ‘סליחה, את בעגלה שלי’, אני עוברת לעגלה ליד, הוא לוקח את העגלה והולך”.

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. לכל הצדיקים טובי הלב

  האמינו לי יש הרבה אנשים טובים שעושים הרבה להציל נערות מלהגיע למקומות כאלו… פשוט תפתחו את העיניים ותתחילו להעריך ולא רק ללכלכך.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ל-1

  בושה לך. סוף סוף מציפים בעיות במגזר ומעלים מודעות במקום לטאטא מתחת לשטיח (מה שאלופים במגזר החרדי. ‘לעצום עיניים’).
  אינשטיין אמר: הבנת הבעיה חצי פתרון. ברגע שיש מודעות ומדברים ויודעים מה הבעיה הפתרון מגיע מאליו. זה למה החילונים מטפלים בפדופילים ואצל החרדים הם חוגגים. כי שותקים!!

  אמ |
  הגב
 3. הצדיק (מסדום)

  יש עוד אלפי נערים נטושי בית.
  לא כולם יפים ומחונכים כהלכה…
  רק את היפה הזו היית מאמץ בטובך ?
  או שאתה פועל גם למען אחרים וגם ללא חשיפה בטלויזיה ?

  למס' 5 - שאלה חשובה |
  הגב
 4. בושה

  למה אתר ‘חרדי’ צריך לדבר על זה בכלל? אולי אתם רואים את עצמיכם באותה ‘מסכנה’??? ממש בושה וכלימה

  פלוני |
  הגב
 5. עצוב ממש

  יסכה נראית בחורה אינטליגנטית, בלי ספק יפיפיה, עצוב לראות שאחרי שנצלו אותה כל מיני מבוגרים עשירים, עכשיו רוברטו וחיים אתגר מנצלים אותה בשביל כסף ורייטינגץ
  לצערי הסמר מהכתבה הפוך ממה שיסכה רצה.
  היא לא תמנע משום נערה לרדת לזנות. כנראה להיפך.
  תקחו את המקבילה של יסכה לפני ההחלטה, גרה ברחוב רעבה ללחם, כולם איכזבו אותה, החיים דפקו אותה מכל כיוון.

  לקבל 15000 ש”ח ב 4 מפדשים להרוויח יותר מבשנת עבודה, מה גם שהיום בקורונה אי אפשר למצוא עבודה. וגם לזכות בסיכוי לחוזה ד וכתבה בפריים טיים
  נשמע סך הכל דיל לא רע.
  בטח לעומת רעב ולגור ברחוב

  נערה |
  הגב
 6. למה להגיד סתם

  היא לא עברה התעללות מצד אמה. אמא שלה נפטרה מסרטן. אם כבר האבא טרק בפניה את הדלת וגרם לה לגור ברחוב. ‘משווקת בגדים’ 😅😅

  יסכה |
  הגב
 7. יסכה תרשמי ללימודים גבוהים

  יסכה, סיימי עם הדוגמנות, תבחרי לך תחום ללמוד ולהתמחות בו. את לא רק יפה, את בחורה אינטליגנטית, חכמה וחזקה. הלימודים ימלאו את עולמך. אני מאחלת לך שתגלי את הטוב שיש לעולם הזה להציע לך.

  רחל |
  הגב
 8. יסכה

  יסכה היקרה צפיתי בתוכנית אני באמת מאחל לך חיים חדשים טובים יותר מגיע לך שתמצעי את האהבה אמיתית כי מגיע לך לא משנה יפה לא יפה נכנסת ללב על מה שעברת חבל שלא הכרתי אותך אז לא הייתי נותן לך להגיע למצב בכייף הייתי לוקח אותך כבת נוספת למשפחה . אל תסתכלי לאחור מעכשיו רק קדימה מאחל לך רק טוב

  ירון |
  הגב