יתד והמבשר שקשקו – המודיע צפצף

הבוקר, התעוררו שלושת היומונים ונזכרו לדווח על הפרשה. יתד והמבשר פרסמו את הנוסח שהוכתב להם ממשרד הפרסום, מי שצפצף על משרד הפרסום היה דווקא המודיע. {סערת הקורנפלקס}

לאחר הלחצים והביקורת כנגד משרד הפרסום החרדי שאסר על העיתונים החרדים לפרסם כל פרט בנוגע לפרשת הקורנפלקס, הבוקר, לראשונה מפרסמים שלושת היומונים  החרדים על פרשת הזיהום.

‘המבשר’  ו’יתד נאמן’ קיבלו את הכתבה מוכנה ממשרד הפרסום ופרסמו אותה כמות שהיא. המודיע שנאמן לליצמן פרסם בהרחבה את הביקורת ובכך צפצף על משרד הפרסום החרדי.

לאחר שבוע ימים שכל התקשורת בישראל מפרסמת ומדווחת על סערת הזיהום בקורנפלקס, הבוקר, התעוררו שלושת היומונים ונזכרו לדווח על הפרשה.

משרד הפרסום שמייצג את יונילוור במגזר החרדי שלח אמש הודעה לעיתונות שמנוסחת בצורה מגמתית בעד חברת תלמה ללא כל ביקורת, יתד נאמן והמבשר פרסמו את ההודעה לא כל שינוי בנוסח.

מי שציפצף על משרד הפרסום היה דווקא העיתון השמרני יותר: המודיע שפרסם בהרחבה את הדברים החריפים של ליצמן. עיתון הפלס שאינו מקבל פרסום מאותו משרד, היה היחיד שלא היסס לפרסם על הפרשה.

גורמים בענף הפרסום הביעו  ביקרות נוקבת על אותו משרד פרסום שלא חס על חיי אדם ובמשך השבוע הילך אימים על היומונים החרדים שנותרו כפופים לגחמותיו. בעוד העיתונים הכלכלים שמקבלים פרסום לא מיצמצו, ופרסמו בהרחבה כל פרט רלוונטי הנוגעת בפרשה.

לכידה

 

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. בגלל זה יש לי הפלס בבית!
  היחיד שלא מפחד מכלום! נלחם בכל מי שצריך!
  כבר שבוע מידי יום כתבה עם עידכונים שוטפים על כל הפרשיה של תלמה.
  גאה בהם!! [בפלס, לא בתלמה…]

  חיה |
  הגב
  • חחחחחחח
   הפלס לא מפחדים כי אף אחד לא מפרסם אצלם

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב