אנחנו מתגעגעים לפרס / מנחם רהט

מעבר לכל שיגיונותיו של הנשיא ריבלין, לא נשכח ולא נסלח לו על הגעגועים לפרס שמעוררת התנהלותו / דעה

1. ממלכת הרֶשע הקומוניסטית, המציאה את הרעיון הנבזי הזה: הקמת ‘ארגוני חזית’ במדינות העולם החופשי, על מנת שיקדמו, בחשאי ובלא יודעין, את האינטרסים של האימפריה, תחת מסווה של פעילות תמימה למען השלום והדמוקרטיה.

הארגונים הללו היו בעלי חזות מהוגנת לחלוטין: אלופי מוסר, חותרי שלום, שוחרי דמוקרטיה. רבים מפעיליהן היו תמימים, שלא ידעו שמוליכים אותם שולל. אך מתחת לחזות הנקייה והתמימה, חתרו כוחות אופל, במימונה החשאי של מוסקבה, תחת יסודותיהן של המדינות המארחות, על מנת לקעקע את משטריהן הדמוקרטיים ולעשותן לדמוקרטיות-עממיות רחמנא ליצלן.

התופעה הנבזית אומנם פסה מעולמנו עם קריסת אימפריית הרשע. אך למרבה הפלא, צצה כְּיָבְּלית הרסנית במקומותינו. מדובר בעשרות ‘אירגוני שלום’ ישראלים, בעצם: אנטי ישראלים, הנושאים לשווא את שם השלום והמוסר ואחוות עמים וזכויות אדם ודמוקרטיה ושאר בלה-בלה, אבל בפועל חותרים תחת עצם קיומה של המדינה. מטרתם במקרה הטוב להפוך את מדינת היהודים למדינת כל אזרחיה, ובמקרה הפחות טוב לעשותה למדינה מצורעת, מוחרמת ומגורשת ממשפחת עמי הציוויליזציה האנושית, עד כדי קריסתה וביטולה.

הצד השווה שבכל הארגונים החתרניים הללו, שהם ניזונים ממימון זר (ממש כמו אז). אלא שהפעם הכסף הטמא מגיע ממקורות אירופים אנטישמים פאר-אקסלנס. פעם ביטאו האירופים את שטניותם, בכך שהאשימו אותנו באפיית מצות בדם ילדים נוצריים. היום השתנו רק הכלים: הם משסים ביהודים חיות דו רגליות, צמאות דם יהודי, שמקבלות רוח גבית מידי ‘אירגוני חזית’ מאוסים, משומנים היטב ביוּרוֹ’אים אנטישמיים נאלחים.

2. השבוע פירסם האירגון הציוני ‘אם תרצו’, דוח שנתי לגבי מעורבות ישויות מדיניות זרות, בפעילותם של אירגוני חזית מקומיים. מסתבר שקיימים לפחות 20 כאלה (שוברים שתיקה, בצלם, זכויות האזרח, יש דין, רבנים לזכויות אדם ועוד), המתיימרים להציג ארשת מתחסדת, צדקנית, של פעילות למען זכויות האדם הפלשתיני (רק ליהודים אין משום מה שום זכות מבחינתם, גם לא זכות הקיום), בעוד שבפועל אלה הם, לטענת המחקר, “ארגוני תעמולה פוליטיים הפועלים מבפנים, במימון מדינתי זר ורחב היקף, נגד החברה הישראלית, נגד חיילי צה”ל ונגד יכולתה של המדינה להגן על עצמה במלחמתה בטרור. חלקם אף מקבלים מאות אלפי דולר מקרנות פלשתיניות”.

האג’נדה של אירגונים אלה כוללת הכפשת המדינה כמדינת אפרטהייד, ו/או הוקעת חיילי צה”ל כפושעי מלחמה על מנת שיועמדו לדין, ו/או הגנה בבתי המשפט על מחבלים פלשתינאצים. מדובר איפוא במעשה בגידה נחות, נפסד, ניבזי, בלתי מתקבל על הדעת, שאין כמותו בשום מקום אחר בעולם.

לא ניכנס לפירוט המזעזע של המימצאים המחרידים (ניתן לצפות בהם באתר ‘אם תרצו’), אבל נסכם את הנתונים הכספיים: מאז 2012 קיבלו 20 האירגונים העויינים ממדינות זרות, לא פחות מ-220 מיליון שקל, לא כולל מימונים חשאיים, ועוד 80 מיליון שהגיעו מאז 2008 מקופת אירגון השיטנה ‘הקרן לישראל חדשה’, וזאת בנוסף ל-14 מיליון שהובטחו מאז 2014 ע”י אירגונים פלשתינים.

3. אחד מאירגוני חזית אלה, הוא שוברים שתיקה. בחרנו דווקא בו, מפני שלמרות עלילות הדם שהוא מפיץ בשיטתיות כנגד מדינת ישראל והכפשתו הניבזית את חיילי צה”ל, עד כדי הצגתם כפושעי מלחמה, מצא לנכון נשיא המדינה רובי ריבלין, במין קלות דעת חובבנית, לתת חסותו לכנס שהאירגון המכפיש ערך בניו יורק, בשיתוף העיתון האנטי ציוני הארץ (שבאחרונה כתבה בו המסיתה עמירה הס, שחיילי צה”ל רוצחים פלשתינים תמימים ואח”כ שותלים בידיהם סכינים, כדי לתרץ את הירי).

וכאן הבן שואל: האם אין בבית הנשיא, הזולל מכיסנו מיליוני שקלים מבוזבזים בחודש, תקציב פעוט למחקר קליל באינטרנט, שיבהיר להוד מעלתו שהשתתפותו בכנס של שוברים שתיקה מהווה יריקה בפרצופיהם של חיילי צה”ל? האם אין בבית הנשיא איזשהו יועץ סתרים, שיבאר לו, שלנשיא אסור לתמוך באירגון שנלחם בצה”ל בשעה שצה”ל נלחם בטרור רצחני? שגם לנשיא המדינה יפה לפעמים שתיקה? שגם לנשיא יש קווים אדומים?

אילו הטריח עצמו הנשיא לבדוק, הוא היה מגלה בקלות, שקרן פלשתינית הפועלת מרמאללה דיווחה ב-2015, ששילמה כספים לשוברים שתיקה, על מנת להביא להם לפחות עדות שלילית אחת נגד צה”ל, אך שוברים שתיקה סיפקו לה 57 עדויות (!). ושאותה קרן ציינה, שמטרת מענק הליבה לשוברים שתיקה, היא מסעות התעמולה שהארגון מקיים באירופה ובארה”ב בקרב מובילי דעת קהל, פוליטיקאים והקהילה היהודית, על מנת לשנות את דעת הקהל על צה”ל ומדינת ישראל.

ושאותה קרן שילמה לשוברים שתיקה כסף, כדי שתחקור את ‘פשעי המלחמה’ שביצעו לוחמי צה”ל ב’צוק איתן’ ובזכות מענק זה, הפיק שוברים שתיקה דוח מרושע על המבצע. ושהשנה הודה החמאס, שהוא משתמש בדוח שוברים שתיקה על צוק איתן, לצורכי מלחמתו בישראל. ושהשנה פורסם רשמית, שישויות מדינתיות זרות, שילמו לשוברים שתיקה, כדי שיפתו ‘כמה שיותר’ חיילים להעיד על ביצוע פעולות הפוגעות בזכויות אדם. ושבשנת 2015 קיים הארגון בעולם לפחות 9 אירועים, שבהם הועלו האשמות בלע שקריות כלפי צה”ל והאשמות בביצוע פשעי מלחמה.

עוד היה מגלה ששוברים שתיקה קיבל 5.2 מיליון שקל בשנים 2013-15 מממשלות בלגיה, דנמרק, צרפת, גרמניה, הולנד, אירלנד, נורווגיה, ספרד, שווייץ, בריטניה והאיחוד האירופי, ועוד 2.7 מיליון הגיעו בשנים 2008-14 מהקרן לישראל חדשה (שמטרתה הפיכת המדינה היהודית למדינת כל אזרחיה), ועוד 1.1 מיליון שהעבירה קרן פלשתינית, בתוספת מענק חירום שהיקפו לא נודע.

ההופעה הנפסדת לצידם של מלשינים בזויים, שהופכים את חיילינו למפלצות, דווקא בימים שבהם שרויה ישראל תחת מיתקפת עויינות וחרמות עולמית, כמו גם ההתבטאות האומללה: “בני עמי בחרו בדרך הטרור”, כמו גם גירושו של הזמר עמיר בניון מבית הנשיא, הופכים למרבה הצער את נשיאנו לשחקן מרכזי של השמאל הקיצוני. אז מה הפלא שישראלים רבים כבר מתגעגעים לפרס?

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.