כחלון רומז: “כחלון ונתניהו כבר לא”(וידאו)

בכנס בתל אביב התייחס כחלון למשבר עם נתניהו ורמז: “איך אומרים החבר’ה? כחלון ונתניהו כבר לא”, צפו. { המשבר מחריף}

המתיחות בין נתניהו  לכחלון הולכת ומחריפה: בכנס בתל אביב התייחס כחלון למשבר עם נתניהו ורמז: “איך אומרים החבר’ה? כחלון ונתניהו כבר לא”, לקול צחוקם של הנוכחים במקום.

בכנס בתל אביב התייחס כחלון לעימות בין השניים ואמר כי “זו לא סופה של ידידות, אבל יש מתחים”. כחלון הוסיף כי “טוב לי במשרד האוצר, יש לי הרבה דברים לעשות. החיים שלנו בנויים ממשברים. יש משבר ועוד משבר”.

בשיחה השבוע עם ראש הממשלה, עוד לפני דבריו על התאגיד, אמר לו כחלון: “ביבי, אני לא דוד ביטן. לא מחויב ליוזמות שלך על התאגיד, יש לי 300 אלף מצביעים”.

במהלך ערב גיבוש לחברי הקואליציה,קרא נתניהו לדחות את  פתיחת שידורי התאגיד . “אפשר לעשות שגיאות, אפשר גם לתקן אותן”, אמר ראש הממשלה. “לצערי לא הגענו להסכמות”. בכירים באוצר תקפו את נתניהו: “משחק ברגשותיהם של עובדי רשות השידור”.

“אני אומר לידידי משה, בוא נשלב ידיים, בוא נעשה את התיקון הזה, לא מאוחר מדי לתקן”, אמר נתניהו מעל הבמה והתייחס למפגינים מרשות השידור שמחו מחוץ לאירוע. “מאות עובדים, חלק מנוסים, ותיקים, הולכים הביתה”, טען נתניהו, וסיפר על נכונותם לשינויים בעתיד. “לא מאוחר מדי לתקן גם במסגרת התקציב, העובדים האלה מוכנים – הם אומרים לנו שהם מוכנים לעשות את כל התיקונים, להצטמצם, לקצץ”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.