כינוס חירום של החרדים בעקבות ביטול חוק הגיוס

ראשי המפלגות החרדיות מתכנסים בשעה זו לדיון חירום בכנסת בשל החלטת בג”ץ לבטל את חוק הגיוס

ראשי המפלגות החרדיות מתכנסים בשעה זו לדיון חירום בכנסת בשל החלטת בג”ץ לבטל את ההסדר המעגן בחוק את המשך הסדר תורתו אמונתו.

בפתח הישיבה תקף יו”ר ש”ס אריה דרעי בכינוס המפלגות החרדיות את משילות בג”ץ באומרו כי “לא יתכן שאנחנו נלחם בבחירות, נצא בהצהרות, נחוקק חוקים ובסוף יבא בית משפט ויחליט מה שהוא רוצה”.

“יש חוק יש כנסת כולם מחוייבים מבחינת ההסכמים הקואליציונים, לא יתכן שיקחו לנו את הזכות לחוקק”, אמר דרעי והצהיר: “תחזירו לנו את האפשרות לחוקק”.

לאחר מכן דיבר השר ליצמן : דיברתי עם כחלון שחייבים לכבד הסכמים קואליציונים, אין לי מושג מה רוצה מאיתנו בית המשפט, גם בעניין הכשרות וגם בשבת. אנחנו נעמוד על זה לחוקק חוק שישנה את הדבר הרע הזה

יו”ר ועדת הכספים ח”כ משה גפני תקף במהלך הדיון את שופטי בית המשפט. “הקדיח תבשילם של השופטים בבית משפט העליון, הם מנותקים מהעם, צריך לעצור רת זה כאן אחרת אנחנו מתקדמים לשלטון דקטטורי”.

“השופטים שם לא מבינים כלום, לא יתכן שאף שופט לא אמר שלימוד תורה הוא ערך עליוו⁠ן” הוסיף גפני.

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אני אומר לכל בני הישיבות ולעולם התורה הקדושה, תקשיבו רק לרב אוירבך שליט"א מנהיג הדור הזה... האיש הגאון החכם הזה יודע מה שהוא מדבר!!! כל פשרה תביא רק להמשך רדיפת עולם התורה!!! לכן נתקו כל מגע עם רשויות הצבא!!! ולהשר ליברמן, הרשע מרושע, {ועוכר ישראל} אני מסביר... אתה שכחת שאנחנו כבר בעידן חדש, דיקטטורה כבר לא באופנה מזמן, גידלת וחונכת על ערכים קומנסטים אנטי דתי, ומזה בא תפסת עולמך, תעורר מהר מחלומות לילה, עדן הזה כבר עבר ובטל מן העולם, מתחילה עובדי עבודה זרה היו אבותינו, ועכשיו קרבנו המקום לעבודתו. תצטרף לטרנד החדש, תגלה עולם חדש מלא חיים ושמחה, מעבר לחומריות, מעבר לרוח שמד, תנשום קצת רוח ונשמה, לפני שתאבד כמו שהקומזים עבר מן העולם, תעשה שאויץ. מי זה?? זה ליברמן ?? ההוא שליקקו לו את הנשמה בתורה בתפארתה??? בושה!!! תמיד ידענו שהוא רוסי כופר בד' ובתורתו. ליברמן חזרה לרוסיה שם מקבלים מאפייה רוסית כמוך. ליברמן- כאחרון משונאי ישראל נוטרי התורה, שרוצה לגייס את כל החרדים כולם כ"פליליים" ואולי גם נצטרך בקרוב ממש לשאת סטיקר... צהוב: "אני חרדי פלילי". אז, יהיה זה גם לגיטימי לא רק להדיר אותנו מזכויות כמו היום, אלא לעשות לנו מכלאות, עינויים... כמו שהיה שם... ישמרנו רק האלוקים, הכל יכול, רק הד' ית' יכול הכל....

  אני אומר לכל בני הישיבות ולעולם התורה הקדושה, תקשיבו רק לרב אוירבך שליט”א מנהיג הדור הזה… האיש הגאון החכם הזה יודע מה שהוא מדבר!!! כל פשרה תביא רק להמשך רדיפת עולם התורה!!! לכן נתקו כל מגע עם רשויות הצבא!!!

  ולהשר ליברמן, הרשע מרושע, {ועוכר ישראל} אני מסביר… אתה שכחת שאנחנו כבר בעידן חדש, דיקטטורה כבר לא באופנה מזמן, גידלת וחונכת על ערכים קומנסטים אנטי דתי, ומזה בא תפסת עולמך, תעורר מהר מחלומות לילה, עדן הזה כבר עבר ובטל מן העולם, מתחילה עובדי עבודה זרה היו אבותינו, ועכשיו קרבנו המקום לעבודתו. תצטרף לטרנד החדש, תגלה עולם חדש מלא חיים ושמחה, מעבר לחומריות, מעבר לרוח שמד, תנשום קצת רוח ונשמה, לפני שתאבד כמו שהקומזים עבר מן העולם, תעשה שאויץ. מי זה?? זה ליברמן ?? ההוא שליקקו לו את הנשמה בתורה בתפארתה??? בושה!!! תמיד ידענו שהוא רוסי כופר בד’ ובתורתו. ליברמן חזרה לרוסיה שם מקבלים מאפייה רוסית כמוך.

  ליברמן- כאחרון משונאי ישראל נוטרי התורה, שרוצה לגייס את כל החרדים כולם כ”פליליים” ואולי גם נצטרך בקרוב ממש לשאת סטיקר… צהוב: “אני חרדי פלילי”. אז, יהיה זה גם לגיטימי לא רק להדיר אותנו מזכויות כמו היום, אלא לעשות לנו מכלאות, עינויים… כמו שהיה שם… ישמרנו רק האלוקים, הכל יכול, רק הד’ ית’ יכול הכל….

  ליברמן- כאחרון משונאי ישראל נוטרי התורה, שרוצה לגייס את כל החרדים כולם כ"פליליים" ואולי גם נצטרך בקרוב ממש לשאת סטיקר... צהוב: |
  הגב
 2. כנראה נוח להם לשכוח

  הדבר היחיד שמאפשר את הדיקטטורה השיפוטיות הוא חוק יסוד כבוד האדם וחירותו, שמונע חקיקת חוקים אחרים ש”פוגעים בשוויון”… ולהזכירכם הכנסת חוקקה את החוק הזה. כל עוד היא לא תשנה את “חוק היסוד” – בג”ץ ימשיך לפסול חוקים… ותהיה לו הסמכות המלאה לעשות כך. הכדור בידיים של הכנסת – כפי שהיה עוד מלפני חוק טל!

  פלוני |
  הגב