כיצד להראות טוב גם בעבודה? טיפים ששווה לגזור ולשמור

מהפסקה בעבודה, דרך ידיים שמנוניות ועד לפלורסנטים בתקרה – שבע דרכים שיעזרו לכם להיראות במיטבכם בעבודה, וגם לשפר פרודוקטיביות

כולנו מבלים כל כך הרבה זמן בעבודה האם זה לא שווה את המאמץ להיראות במיטבנו? כדאי לדעת כי שיפור ההופעה החיצונית ישפר את ההרגשה, יחזק את הביטחון העצמי ועשוי לשפר גם את הפרודוקטיביות.

לרוב, אנחנו מצליחים לזהות בקלות עורך דין, בנקאי, שף או עובד הייטק בהתאם לאופן הלבוש שלהם. חלק מחברינו לעבודה מקפידים להיות מעודכנים בטרנדים ובאופנה העדכנית ביותר, בעוד אחרים פחות מודאגים מהמראה שלהם. לא משנה היכן אתם ממוקמים על הספקטרום האופנתי, חשוב שתקדישו מחשבה לאופן בו אתם רוצים להציג את המותג האישי שלכם במשרד. הנה שבע דרכים שיעזרו לכם להיראות במיטבכם בעבודה.

מומחי הרבלייף: מאמנת הכושר סמנתה קלייטון, יו"ר הוועדה לביצועים ספורטיביים והקוסמטיקאית לאורה צ'אקון גרבטו ומנהלת הדרכת תזונה חיצונית, מעניקות טיפים כיצד להראות טוב גם בעבודה:

טיפוח – התשובה לפלורסנטים!

התאורה המשרדית עלולה לעמעם את גוון העור ולהדגיש עיגולים שחורים. אם זהו המצב במקום העבודה שלכם, השלימו עם המצב. לפחות אתם יודעים שגם העובדים האחרים נמצאים באותה סירה.

מה שיכול לשפר את המצב הוא הקפדה על שגרת טיפוח מתאימה לסוג העור שתסייע ביצירת מראה עור בריא וזוהר. זכרו לנקות את הפנים בבוקר ובערב, והשקיעו במסכת פנים איכותית שתסייע בשמירה על מראה רענן.

קומו עורו!

אם אין לכם זמן לצאת להפסקה, התרחקו מתיבת הדוא"ל שלכם וצאו "לטייל" לשולחן של עמית לעבודה. כך תוכלו גם להפעיל את שרירי הרגליים, וגם ליהנות מהאינטראקציה הבין-אישית.

וזה לא הכול: שיחה, צחוק ומחוות יגרמו לכם להיראות נגישים יותר בעיניי העמיתים וימנעו מכם "להתמזג בנוף".

דברים שרואים מכאן לא רואים משם

בהייה בצג המחשב במשך שעות לא עוזרת לנו להיראות במיטבנו. עשו לעצמכם טובה, הפנו מדי פעם את המבט מצג המחשב; זה יועיל לעיניים וגם לעבודה שלכם.

להיראות טוב גם בעבודה (צילום: יח"צ)

יד ענוגה

הידיים הם חלק מגופנו שפעמים רבות " מדבר", ותמיד מוצג לאלו שבאים באינטראקציה עימנו. לשמירה על ידיים מטופחות אין תחליף להזנת העור בלחות. שמרו קרם ידיים במגירת השולחן שלכם וזכרו להשתמש בו.

אם אינכם אוהבים את התחושה של ידיים שמנוניות, נסו את הטכניקה הבאה: הניחו מעט קרם ידיים על גב כף יד אחת, והשתמשו בגב כף היד השנייה כדי לספוג את הקרם.

בשיטה זו, לא תעבירו קרם למקלדת, לעכבר ולטלפון.

מאזנים נוזלים

בדקו את מדיניות המשרד שלכם לגבי שימוש במכשיר אדים. מכשיר אדים יעזור להילחם באוויר היבש, שהוא תופעת לוואי נפוצה של שימוש קבוע במיזוג אוויר. אם הכנסת מכשירי חשמל אסורה, עברו לגישת לואו-טק והקפידו לשתות מים לאורך כל היום כדי לשמור על הלחות מבפנים.

פסק זמן

יש להניח שלא תיראו במיטבכם אם תבלו את כל היום כשאתם סגורים בין קירות המשרד. ישמו את כלל הזהב לטיפוח העור המחייב שימוש במסנן קרינה, וצאו החוצה להפסקה קצרה. ולא, הפסקת סיגריה לא נחשבת! טיול קצר בחוץ יוכל ליצור הבדל נראה לעין במראה העור.

מי לבש מה

בין אם אתם מתבקשים להישמע לקוד לבוש מסוים או יכולים להגיע למשרד בלבוש נינוח יותר, ודאו שתמיד נוח לכם. אם יש לכם כתפיות לוחצות או נעליים לוחצות, בחרו בלבוש אחר. לא משנה כמה טוב הבגדים ייראו כשתלבשו אותם, לא תיראו במיטבכם בעבודה אם דעתכם תהיה מוסחת ולא תרגישו בנוח במהלך יום העבודה.

זרקו בגדים שהתבלו, גם את אתם אוהבים פריט מסוים. לבישת בגד בלוי או כזה שראה ימים טובים יותר לא תעזור לכם ליצור רושם טוב. אתם לא חייבים לשבור קופת חיסכון כדי להיראות במיטבכם בעבודה, אבל הקפידו שהבגדים שלכם יהיו נקיים, מגוהצים ומסודרים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *