כך השתנו חיי בתיה שיף מהריאליטי (וידאו)

העיתונאית קורין גדעון ממאקו פגשה את בתיה שיף בהכנות לאודישן ושמעה ממנה על החיים שאחרי הג’ונגל. אז איך היא מתמודדת עם הביקורות בקהילה, מה גרם לאשה שקוראת לעצמה חרדית לפנות לעולם הבידור אחרי שהסעירה את כולם בהשתתפות באמזונס. צפו בראיון {הדוגמנית “החרדית” מגיבה לביקורת הקשה}

הדוגמנית “החרדית” בתיה שיף לאחר השתתפותה מעוררת הסערה בתוכנית הריאליטי החילונית והפרוצה “אמזונס” החליטה שאין דבר שיעצור אותה מלהגשים את החלומות שלה.

כדוגמנית מצליחה, וטייטל חדש של כוכבת ריאליטי היא מחליטה לנסות את מזלה בזירה נוספת ומתחילה ללמוד משחק כחילונית מושלמת.

בראיון לאתר מאקו היא אומרת, “תמיד הרגשתי שאני יכולה להתאים לתעשיית הבידור, אני יכולה לגרום לאנשים לחייך, לשמוח, לצחוק ולהתרגש איתי יחד”.

לכל המגיבים בכאב על התנהגותה חסרת הצניעות היא משיבה בעזות מצח: “למרות שאני מבינה אותם כי הם רוצים לשמור על דרך ההמשך, אבל אם אני מקבלת באהבה את כולם, החילונים, הדתיים, גם אלו שיש להם סטיות נגד התורה (ההומוהל”ס) – כל אחד בחר את הדרך שמתאימה לו, אז אני מצפה שיעשו את זה גם אצלי”.

צפו בראיון המלא

כזכור, בחברה החרדית לא אהבו את ההשתתפות של בתיה שיף בריאליטי ההרפתקאות המשימה: אמזונס שמשודרת בערוץ 2.

בתיה שמתגוררת באלעד, נשואה ואם ל-2 קיבלה תגובות רבות מהצד החרדי שהפנה כתף קרה. ברשתות החברתיות טענו כי זאת תוכנית לא צנועה ולא מותאמת לאשה החרדית.

אבל זה לא מה שעצר אותה בדרך להגשמת המטרה שהציבה לעצמה: “אני באה לפתוח פה צוהר לעולם חדש, להראות שאפשר ביחד, שזה שאני דתיה לא צריך להגביל אותי”, היא סיפרה בראיון לחדשות 2.

21 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. א

  אם היא שואלת רב גדול אם זה בסדר- אז בהצלחה- ואם רב בכיר יואמר שהיא טועה בדרכה עליה לחשב מסלול כדי שלא תמיד ח.ו ותשאר נקיה וטהורה כמו שהיא עכשיו -ל

  א |
  הגב
 2. היא לא חבדניקית ולא מייצגת את חב"ד

  רק בעלה חבדניק וגם הוא כבר לא “חסיד” וד”ל

  זליג |
  הגב
 3. נו ,היא חבדניקית הכל יכול לקרות שם

  אין פלא שזה מה שקורה כשחב”ד פורצים את כל הגבולות,

  אוי חב"ד מה יהיה איתכם |
  הגב
 4. במה היא חרדית? בזה שיש לה פיאה?? גם הרפורמיות מניחות תפילין .

  בתיה חילונית גמורה, ולפחות אל תכתימי ציבור שלם בעיני החילוניים

  חבד-ניק |
  הגב
 5. בושה וחרפה

  את לא מייצגת בכלל את הציבור הדתי ובטח בטח לא את הציבור החרדי

  שרה |
  הגב
 6. אורחת לרגע

  אני לא מכירה את התוכנית הזו אמזונס פשוט כי אין לי טלוויזיה. כמדומני, חרדי/ חרדיה אמיתיים לא אמורים לראות שהיא משתתפת בתוכנית טלוויזיה. משמע, שכל מי שראה, הוא עצמו לא באמת חרדי. הפוסל-במומו פוסל.

  דנה |
  הגב
 7. מדומינת

  מה שהדמיון עושה לאלו שגדלו בחברה החרדית ולא עסקו בתורה ובדרך חרדית ואף הרבו לעסוק בחילוניות והיא תשמש הערת והארת אזהרה לכל “”החרדיות”” החושבות שיש מושג כזה דוגמנות שהרי זו השטות הגדולה ביותר כי בת ישראל אמורה להיות צנועה ודוגמנות היא ההיפך הגמור ועליה ועל בעלה וכיוצא נאמר והכסיל בחושך הולך וזאת התורה לא תהא מוחלפת וכל המשנה ידו על התחתונה עורו ישנים מדומיינים

  אנריקו |
  הגב
 8. בתיה את בחורה מהממת וכישרונית!! את פשוט בובה יפיופה!! אבל סורי את לא חרדית. אפשר לומר מסורתית בלבוש דתי!

  אודיה |
  הגב
 9. בתיה הרחוקה מלהיות חרדית. היא מנהלת אורח חיים אחר לחלוטין. היא אולי מקיימת חלק מהמצוות אבל איך אפשר לשייך אותה בכוח לציבור שכל מה שהיא עושה סותר באופן מוחלט את התפיסות ודרך החיים שלו.
  זה לא שכל החרדים חייבים להישמע ולהיראות אותו דבר. הפוך, יש מקום לדעות שונות, לסגנונות שונים, ולדרכים שונות בעבודת הבורא. אבל, כשנקודת המוצא שונה, כשהערכים סותרים, זה כבר שוני שעובר את גבול השייכות.
  בדת היהודית, אין מקום לעיסוק אינטנסיבי ביופי. בטח שלא בהחצנת יופיה של אישה ברשות הרבים.
  בדת היהודית אין אפשרות שאשה תציג את כושר המשחק שלה, אין שום סמכות רבנית חרדית שתתיר לאשה לעסוק בקביעות במשהו שנוגד את העיקרון של “כל כבודה בת מלך פנימה”
  אין כל היגיון דתי בלבישה של בגדים מכסים, בעוד כל שאר ההתנהגות פורצת גבולות, ונושאת אופי של חשפנות מקסימאלית.

  לירון |
  הגב
 10. זה מסוג כתבות הרכילות, שאין בהם עניין לציבור מלבד עניינה הפרטי של מושא הכתבה. מסוג הכתבות הפולשניות, שכותבה הוא מונע מקנאה ופרמיטיביות – שחד הם.

  אלדד |
  הגב
 11. רבים מהמבקרים (אם לא כולם) מתים מקנאה, וחיים מפרמיטיביות.

  אלדד |
  הגב
 12. היא יכולה להיות דוגמה למופת לרוב הנשים החרדיות – בהתנהגות, ענווה, שמרנות וגם אינטליגנצייה ריגשית.

  אלדד |
  הגב
  • אתה סתם מטומטם אני מקווה שאין לך שום שייכות לתורה אם אתה מדבר ככה מקווה שתחזור בתשובה שלמה

   משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
   הגב
 13. מרגשת!!!מהממת בעוצמתה!לכי אחרי ליבך ורצונותייך “בין הטיפות” עלי והצליחי את מקסימה

  הצדיק מפעלץ |
  הגב
 14. קודם כל תעיפי את הפאה המזעזעת שלך.. יש לנו 4 חלקי שולחן מערוך ולא 5 ולכן אל תנסי ליצור שולחן ערוך חמישי..ויש דעת תורה כך שגם אם הכוונות שלך טובות ויכול להיות שהם באמת טובות מה לעשות שזה נגד ההלכה ודעת תורה? למסקנה:את עושה רק חילול ה’

  אלדד |
  הגב
 15. מה שלא עשה הטבע… עשה לה הצבע… פחחח. “העקרונות שלי…” חחח תזכרו מהיום קחו שנה – הבוגדת חילונית למהדרין… (*לגזור ולשמור*) (נ.ב. אהבתי את דברי הכתבת: “היא עדיין סגורה *קצת*, תנו לי זמן אני אפתח אותה… פחחחילונית…)

  בת-שטן את, שליחה של השטן! |
  הגב
 16. קיצר הולכת אחרי יצרה הרע, ברוך השם הרבה זכויות לראש השנה

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב