כך חדר הלהיט החסידי ללב הסרוגים (וידאו)

הלהיט הישן שהלחין בנציון שנקר הצליח לחדור ללב הקונצנזוס הדתי לאומי, זה החל במופע שערך ‘בשבע’ בבריכת הסולטן, ומשם לכל רחבי הארץ {הטוב, הטוב, הטוב}

“הטוב הטוב הטוב”, כך משך דקות ארוכות עמדו  עשרות אלפי חובשי כיפות סרוגות וקיפצו אמש(מוצ”ש) באטרף מקלרינט ושיר חסידי אותנטי שהלחין הרב בנציון שנקר, במופע שנערך בצפון בארץ.

במופע  השתתפו חיליק פרנק ואביתר בנאי בשיתוף פעולה נדיר ומחשמל ביצעו את שירו של שנקר.

הלהיט הישן  הצליח לחדור ללב הקונצנזוס הדתי לאומי, זה החל במופע שערך ‘בשבע’ בבריכת הסולטן, אברהם פריד ביצע לבקשת המארגנים את הלהיט שהחל חודר לתוך המיינסטרים. למרבה ההפתעה, הלהיט החסידי המיושן היה השיר המוצלח של הערב, כאשר אלפים עמדו ושרו בהתלהבות את השיר.

עם האוכל, בא התיאבון והלהיט הפך לשיר הכי נשמע בחוגים הד”לים.

צפו בביצוע

אם לא תראו לא תאמינו. עשרות אלפי יהודים באטרף מקלרינט ושיר חסידי אותנטי!חיליק פרנק ואביתר בנאי בשתוף פעולה נדיר ומחשמל. צפו:

‎Posted by ‎Geula fm – רדיו גאולה‎ on‎ שבת 10 ספטמבר 2016

בעבר ביצע יונתן רזאל את הלהיט, אך כעבור שנה הצליח לכבוש את הסרוגים. צפו

 

,

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. האם זה נכון שחוץ מה”סלב” עומד שם גם הרב שפירא מרמת גן ? אולי הוא הצליח להלהיב את השומעים בדברי תורה וחסידות, כך שהם התחברו לעבודת ה’ וממלא גם לארץ של ה’ ולכן הם בהתלהבות ?
  האם אתר חרדי שבאינטרנט קורא להתלהבות ודבקות ושמחה של מצווה “אטרף” – מעניין מה הוא יכתוב על חלוקה של זנבות דגים שאנשים מקריבים נפשם עבור זה ?

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. שטויות !!!!
  א. ה”סרוגים” מחפשים כל מה שמקרב אותם לעבודת ה’ ולא מסתכלים על מחנות או חסידויות ולכן הם לוקחים את כל מה שמשדר קדושה.
  ב. מה שהכניס את השיר למיינסטרים הסרוג – זו הסידרה “שטיסל” שם שולם שר “חסדי ה’ כי לא תמנו” ומשם המשיכו ל”הטוב הטוב “של שנקר כשיצחק מאיר חיבר בינהם !!!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב