כך יתמודדו המתנדבים בבית לאחר שחוזרים מהזירות הקשות

הרב צבי חסיד מנכ”ל זק”א ת”א: “ההשתלמות המיוחדת תסייע למתנדבים להתמודד עם המראות הקשים” * הרב מאיר עשור מנכ”ל מרכז י.נ.ר: “שמחנו ליטול חלק ולסייע למתנדבים המסורים של זק”א ת”א על מנת שיוכלו להתמודד עם האירועים הקשים שהם חווים בדגש על גל הטרור הנוכחי” {בעקבות גל הטרור}

מתנדבי זק”א ת”א אשר פועלים ללא ליאות למען השמירה על כבוד הנפטר כמו גם פעילויות חילוץ והצלה נתקלים מטבע הדברים במראות קשים.

בעקבות גל הטרור הנוכחי הוחלט בארגון זק”א ת”א לקיים שיתוף פעולה עם מרכז י.נ.ר ולהעביר את המתנדבים השתלמות מיוחדת להתמודדות אישית ומשפחתית במצבי טראומה וחרדה.

ההשתלמות תועבר בידי מיטב אנשי המקצוע של מרכז י.נ.ר שידריכו את המתנדבים ויעניקו להם את הכלים המקצועיים להתמודדות נכונה עם המצב.

הרב צבי חסיד מנכ”ל זק”א ת”א: “המתנדבים וחווים מדי יום מקרים קשים ביותר באירועים השונים אליהם הם נקראים, לכן החלטנו על שיתוף הפעולה עם מרכז י.נ.ר שיעבירו השתלמות מיוחדת למתנדבים ואשר תעזור להם גם להתמודד בבית לאחר שחוזרים מהזירות הקשות”.

הרב מאיר עשור מנכ”ל מרכז י.נ.ר: “שמחנו ליטול חלק ולסייע למתנדבים המסורים של זק”א ת”א על מנת שיוכלו להתמודד עם האירועים הקשים שהם חווים בדגש על גל הטרור הנוכחי”.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.