כך מטפלים בחבילות שלנו בדואר ישראל (וידאו בלתי נסבל)

אם הזמנתם מוצר מסויים דרך הדואר, סביר להניח שנתקלתם לא פעם בחבילה שהגיעה אליכם מעוכה, שבורה, שרוטה או שתוכן החבילה נשבר או נפגם במשלוח.  אבל בטוח לא הבנתם גם איך ומדוע נשבר תוכן המשלוח שהיה אמור להיות מושלם.

משתמש יוטיוב אנונימי (בכינוי LimitExceed) העלה אתמול (א’) ליוטיוב סרטון בן 3 דקות שלמות שמסביר איך נפגמות החבילות שאנחנו ממתינים להן בדואר, או לפחות בסניף אחד ששמו או מיקומו לא ידועים. לטענת אחד המגיבים לסרטון ביוטיוב מדובר בסניף ברחוב עולי הגרדום בארמון הנציב, ירושלים.

בסרטון נראית עובדת הדואר כשהיא משוחחת בטלפון הסלולרי, ובדרך-אגביות מסמנת גם מספרים על חבילות דואר בגדלים שונים. את החבילות היא זורקת על הרצפה באלימות, ואף אחד מעובדי הסניף האחרים לא מגיב ולא מתייחס.

אחד מהנפגעים של החבילות האלו אומר ל’קוקר’: “עכשיו אני מבין איך – והיכן! – זה “קרה” לחבילות שנשלחו אלי מספקים שונים והגיעו עם נזקים! תודה רבה למי שתיעד והעלה זאת, ומעתה ישמש סרטון זה כאחת הראיות בתביעת נזיקין שבדעתי להגיש נגד רשות הדואר. וה”עובדת” הזו – דוגמא לסוג האנשים שלא מעטים מהם משרתי ציבור במה שראוי להתקרא “רשעות הדואר”.

נפגעת נוספת אומרת ל’קוקר’: “כלקוחה קבועה של דואר ישראל מחוסר ברירה, ברצוני לציין שעובדי הדואר מזלזלים מאוד בחבילות שאני שולחת ולא פעם הם מגיעים ממש מרוסקים. עם כל המשתמע מכך. וכשפניתי אליהם אמרו לי שלא ארזתי טוב. חוצפה. רק מי שזורק את החבילות מגובה מצליח לרסק”.

צפו:

דואר ישראל בתגובה:
“חברת דואר ישראל רואה בחומרה רבה את ההתייחסות של העובדת לחבילות הדואר. הצטערנו לצפות בסרטון, וברגע שהגיע לידינו, לפני כחצי שנה, זומנה העובדת לשימוע באופן מיידי, וננקטו נגדה צעדים משמעתיים. אנו פועלים בכל האמצעים העומדים לרשותנו על מנת שמקרים מסוג זה לא ישנו”.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. חויית השירות שלי מדואר שליחים שירות השליחויות של דואר ישראל – נסו ותיהנו!
  שלחתי מעטפה מפתח תקוה לסניף הדואר בת”א. בגלל חשיבות התוכן והדחיפות ביקשתי מבת משפחתי לשלם בשמי את 50 השקלים עבור דואר שליחים, למחרת חיכיתי בסניף עד שנסגר אך השליח לא בא. התקשרתי בשעה שלוש כדי לדעת מתי לשוב ולחכות שם לשליח (מחוץ לסניף הסגור) וקיבלתי את התשובה:
  “לא יודעת זה יכול להיות בכל זמן”
  “אז מתי להיות שם?” שאלתי.
  “אנחנו לא מתאמים.”
  “אוקיי.. אז אז מה לעשות?”
  “- אתה יכול לחכות שם שלוש וחצי שעות או שתגיע לבני ברק לאסוף את זה”
  “אבל אם אם הייתי יכול להגיע לבני ברק לא הייתי משלם על שירות שליחים!”
  “אין מה לעשות אז תמתין שם נשארו רק שלוש וחצי שעות הוא אמור להגיע מתישהו.”
  “תוכלי לעדכן מספר אחר ברחוב שלא אצטרך לחכות שם שעות בשמש?”
  “זה המספר שמופיע לי אין מה לעשות”
  “רגע ואם אזוז משם לרגע? תרשמי את מספר הטלפון שלי”
  “השליח לא מתקשר”
  “אז מה אם אלך רגע לשירותים או משהו?”
  “אז הוא יחזיר את החבילה בחזרה אלינו. תוכל לבוא לקחת אותה מפה אנחנו יושבים בבני ברק…”

  שם בדוי |
  הגב