כך מטרידים “צעירי ש”ס” אישי ציבור • האזינו להקלטות

הטרדות מתודרכות היטב: כך פועלת השיטה של ההטרדות נגד הרב שלמה בניזרי ואנשי ‘קול ברמה’. וגם: למה זורקים כמויות של עלונים תורניים לגניזה, בטרם מישהו הספיק לעלעל בהם?

הקלטות שהגיעו לידי ‘אקטואליק’, חושפות שיטה חדשה של הטרדות, והפעם דווקא לא מצד אנשי הפלג הירושלמי, אלא מצד צעירים המזוהים עם ש”ס, המזהים עצמם בהקלטות כ”צעירי ש”ס”, המפעילים קו בשם “קול סיני” שקורא להטריד אישי ציבור שונים שמתחו לאחרונה ביקורת על המפלגה, כמו למשל הרב שלמה בניזרי, אנשי “קול ברמה”, ואנשי הגר”מ מאזוז שליט”א.

בהקלטות המצורפות, נשמע דיון לוהט בנושא שיעורו השבועי של הגר”מ מאזוז, שיעור שזוכה להצלחה כבירה ופורח בכל אתר ואתר.

וכך מציע אחד המתדיינים לעשות עם דברי התורה המודפסים בעלון “בית נאמן”, שכתוב השיעור של הרב מאזוז: “אני רואה עכשיו כמויות מטורפות של עלוני ‘בית נאמן'”, פותח הצעיר את דבריו, “ושם יש תמונות מניחום האבלים אצל הרב מאזוז. כל מי שרואה את זה – לזרוק ישר לגניזה. כמויות מטורפות – ישר לגניזה”.

צעיר אחר מציע פשוט “להעלים” את העלונים.

האזינו להקלטות:

השלישי נשמע כשהוא אומר: “‘עכשיו עושים קמפיין של… ‘שבע ברכות'”, כשהוא מכנה את ימי השבעה של הגר”מ מאזוז על בתו ע”ה, כ”שבע ברכות”. והוא ממשיך: “מי שש”סניק אמיתי צריך לגנוז את כל העלונים שסביבו”. את שאר הדברים, אי אפשר להעלות  על הכתב.

בהקלטה נוספת שהגיעה לידי המערכת, נשמע אחד מאותם צעירים, כשהוא מצלצל לרב שלמה בניזרי, שמתח לאחרונה ביקורת על ש”ס, ומטריד אותו, כחלק משורה ארוכה של מתקשרים בעקבות הבקשה המפורשת בקו.

הקלטת השיחה עם הרב בניזרי:

וכך נשמעת ההקלטה:

‘בניזרי?’

‘כן כן’, משיב הרב בניזרי.

‘שלום וברכה’.

‘כן כן’, מחכה בניזרי.

כאן מנסה הפעיל להציג את עצמו (תוך כדי דיבור הוא נשמע תוהה באיזה שם לבחור, עד שלבסוף מחליט). ‘מדבר אה.. .נחמן’, פותח הפעיל המתחזה. ‘רציתי לשאול אותך בקשר לתוכנית שלך ‘חד וחלק’. אנחנו מאוד מאוד שמענו בזמנו את כל התוכניות שלך, ומאוד נהנינו”. כעת הוא ממשיך למשימה שלשמה נשלח: “בתקופה האחרונה דיברת על יגאל גואטה. רצינו שתבהיר את העמדה שלך”, הוא מבקש. “מה מה בדיוק הנקודה שאתה תוקף אותו?” הוא מנסה למשוך את בניזרי בלשונו.

אך בניזרי עוצר אותו בעדינות: “אין לי שום עניין לדבר על זה עכשיו. אם יש לך משהו, שאלה בהלכה אני מוכן לענות, אני עונה במספר הזה לשאלות בהלכה, ולא לשבת ולהתעסק בדברים שלא קשורים אלי”. הפעיל שרוצה מאוד את ליטרת הבשר ממשיך: “לא… אבל רציתי רק לשאול את הנקודה הזאת…” כאן הרב בניזרי רואה שלפעיל יש ממש עניין להוציא ממנו משהו, והוא ממש עוצר אותו ומבקש ממנו להפסיק, “אני לא נכנס לזה. זכותי לענות וזכותי לא לענות”, הוא מסביר לצעירהמתחזה.

כעת מנסה הפעיל בדרך ישירה: “מצד אחד אתה תומך בש”ס ומצד שני אתה משדר בקול ברמה”. “גואטה זה לא ש”ס, גואטה זה לא ש”ס”, אומר לו הרב בניזרי. ואז הפעיל מנסה להטיח ברב בניזרי ‘אבל חכם שלום אמר שלא לשמוע קול ברמה ולא לתמוך בהם’. בניזרי: ‘טוב, אני מבין ששילמו לכם כדי להתקשר אחד אחרי השני. אתה יודע מה? בא נסכם ששבוע הבא בתוכנית אני אענה לכם על הכל”.

בהמשך השיחה מחריפה יותר ויותר.

סייע בכתבה: ישראל שקולניק

8 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מישהו מכיר בחור ישיבה עדין וטוב לב בשס?

  אני לא

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. למה בשס התקבצו כל מנבלי הפה ומושחתי המידות?

  יש לזה הסבר אם לא רוח טומאה וכדומה האופפת את כל מצביעי שס רח”ל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. מפחיד עד כמה השסניקים בלחץ -

  איזה פחד ימכלוף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. שסניק -אמיתי ?? תרתי דסתרי

  שסניק אמיתי ?? תרתי דסתרי

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 5. העבריין והגנב המורשע שקם אפילו על רבו שהחזירו בתשובה הרב אלבז שליט"א

  ש”ס בין עינקום

  הלוע של הנחש הקדמוני שוב נפתחת |
  הגב
 6. כך מטרידים "צעירי ש"ס" אישי ציבור • האזינו להקלטות הטרדות מתודרכות היטב: כך פועלת השיטה של ההטרדות נגד הרב שלמה בניזרי ואנשי 'קול ברמה'. וגם: למה

  לא פלא שאנשים ממשיכים כל העת לעזוב את שס לא פלא

  יוסי |
  הגב
 7. עוד אחד מהשליחים של מכלוף

  בקרוב שס יפלו כמו מגדל קלפים!

  יעקב |
  הגב
 8. זה הפרצוף של "הפלג השסי" שלא עובר את אחוז החסימה

  נערי דרעי אובדי עצות מול האלפים שנוהרים אחרי רבן של ישראל רבי מאיר מאזוז שליט”א

  דרעי בייאוש טוטאלי |
  הגב